Зробити подарунок своїми руками на день народження: прості способи виготовлення + майстер-клас із докладними схемами для початківців

Коли наближається день народження важливої ​​людини: партнер, колега, родич починається важкий період пошуку відповідного подарунка. Де черпати натхнення? Необхідно згадати, що було презентовано у минулі роки, враховувати вік, стать, інтереси.

Тому це не просте завдання. Але може зробити своїми руками особливий подарунок? Якщо людина сентиментальна вона обов’язково займе важливе місце в інтер’єрі, а не буде забута в коморі. Але що можна зробити? Далі розглянемо кілька унікальних і нескладних прикладів з покроковою інструкцією.

Паперові зірки для інтер’єру

Опираємося на техніку орігамі. Створюються як подарунок жінці з поясненням, що виріб підходить для прикраси люстри, полиць з книгою, може використовуватися як акцентна декорація на стіну.

Що потрібно:

  • Клей;
  • Ножиці;
  • Кольоровий папір.

Для створення заготовки використовується макет роздрукований із мережі інтернет. За його контуром вирізуються елементи майбутньої зірки.

Етапи виконання роботи:

  • Вирізається по 2 заготівлі, таким чином, щоб можна було сформувати об’ємну зірку з 5 кінцями;
  • Вони склеюються по краях. Утворилася об’ємна зірка із п’ятьма кінцями.

Для виробу використовується перманентний папір. Дозволяється різна декорація виробу. Потрібно виготовити щонайменше 3 зірок для повноцінного використання.