Подарунок на хрестини дитині: що дарують хлопчикам та дівчаткам гості чи хрещені батьки? ТОП-100 найкращих фото ідей для подарунка

Обряд хрищення є священним таїнством, яке сприяє прилученню людини до церкви. Для православного християнина цей день наповнений світлом, теплом та радістю, а також вітаннями та подарунками від родичів та хрещених батьків.

Головними подарунками на хрещення є натільний хрестик із зображенням Ісуса Христа та хрестильний одяг (сорочка чи сукня) та головний убір для жінки. Але крім основних подарунків, які по традиції подають хресні, можна робити й інші символічні презенти.

За звичаєм дітей хрестять одразу після народження. Якщо цього не сталося з якихось причин, то пройти обряд хрещення та стати православним християнином можна і будучи дорослою людиною.

Що слід дарувати дорослій людині на таїнство

Прекрасними подарунками для дорослого по праву можна вважати книги духовної тематики: біблію та молитвослів. Також буде доречно подарувати іменну ікону, різьблений іконостас для дому, диски з аудіокнигами та фільмами православного змісту, витончені свічники або посуд під святу воду.

Серед дорослих людей не прийнято справляти хрестини, тому подарунок можна подарувати у храмі після обряду хрещення.