Коробки для подарунків своїми руками: ТОП-10 способів, як зробити красиву подарункову коробку різних форм, кольорів та розмірів

Дарити подарунки завжди приємно. Щоб доставити людині особливу радість від презенту, вигадуються різні способи святкового оформлення: обгортання в барвистий папір, пакування в целофан або яскравий паперовий пакет, гарне розміщення у подарунковій коробці.

Останній варіант особливо популярний, тому що дозволяє гідно піднести предмет невеликого розміру або цілий набір дрібних дрібниць. Купити коробку для подарунка не важко: Сучасні виробники пакувальних матеріалів пропонують найширший вибір виробів будь-яких форм і розмірів. Проте всім відомо, що зроблена річ завжди має найбільшу цінність.

 • Особливості декорування коробки
 • Фото коробки для подарунків
 • Матеріали виготовлення коробок

  Щоб створена своїми руками подарункова коробка була гарною, акуратною та оригінальною, потрібно правильно вибрати матеріал. Простий тонкий картон для дитячої праці не підійде, тому що дуже тонкий і не дуже добре тримає форму.

  • Для якісного виробу слід придбати товстий та щільний палітурний картон, який можна знайти у будь-якому магазині товарів для творчості.
  • На нього після виготовлення форми добре сідають різні декоративні елементи прикрас або барвистий обгортковий папір.
  • Картон можна вважати основним матеріалом для виготовлення подарункової коробки, але деякі умільці використовують для цього дерево або тонку фанеру.

  Такі вироби зазвичай стилізуються під скриньки, скриньки або скриньки. Їхня перевага полягає в тому, що вони можуть надалі використовуватися як місця зберігання різних дрібниць або прикрас.