Жартівливі подарунки: список найприкольніших подарунків з віршами для людей з почуттям гумору на весілля та ювілей

Будь-яке свято неможливо уявити собі без сміху, жартів, позитивних емоцій та відмінного настрою. День народження, весілля, ювілей чи інший урочистий захід нерідко організовується та проводиться у жартівливій формі, організовуються веселі конкурси, гості вимовляють гумористичні привітання та дарують прикольні подарунки.

Головна умова – щоб усе це було доречним і навіть без натяку на сарказм, щоб винуватцю урочистостей та його гостям ненароком не завдати образ. Які подарунки принесуть справжню радість імениннику, молодятам та ювіляру?

Нюанси прикольних подарунків

Одна й та сама річ може сприйматися різними людьми по-своєму. Те, що для одних виглядає прикольно і творчо оригінально, для інших може бути образливим.

  • Обов’язково слід враховувати цей аспект, адже такий подарунок запам’ятається надовго, тому він має викликати лише позитив та чудовий настрій.
  • Будь-який жартівливий подарунок у жодному разі не повинен виглядати принизливо для обдаровуваного.
  • Навіть якщо подарунок виглядає оригінально і містить жартівливу фразу, але якщо він висміює іменинника в очах оточуючих, то ефект буде зворотним, а гості складуть своє враження про самого даруючого, як про людину з низьким інтелектом, яка не розуміє суті події.
  • li>

Не можна дарувати презенти, що натякають на недоліки винуватця урочистостей.Непристойними будуть іграшки із секс-шопу (не потрібно торкатися теми чужого інтимного життя), вироби своїми руками із жіночих прокладок, «прикольні» предмети у вигляді екскрементів (це явно не для весілля чи ювілею).

Сюрприз не повинен перетинати межу між смішним та непристойним, а ступінь дозволеної жартівливості залежить від ступеня спорідненості та тривалості періоду дружби.