Вироби на 8 березня: покрокова інструкція для дорослих та дітей, як зробити гарний подарунок мамі своїми руками

Одним із найкрасивіших свят, друге після Нового року, по праву вважається 8 Березня. Це день, коли жінки посміхаються від отриманих подарунків, які їм дарують їхні кохані, друзі та рідні. І найневід’ємнішими атрибутами цього свята є квіти.

Найдорожчим подарунком для кожної мами та бабусі стане вироб, зроблений їх найдорожчим чадом. Такий презент покаже їм, як сильно їх люблять та цінують, тому найголовніша умова – подарунок має бути зробити з любов’ю та від чистої душі.
Більш того, створення виробу – чудова нагода для батьків провести більше часу зі своїми дітьми, захоплюючи їх цікавою та корисною справою. З цієї статті ви дізнаєтеся, з яких матеріалів можна зробити гарні подарунки та які цікаві ідеї щодо їх виготовлення можна втілити у життя.

Матеріали для виробів на 8 березня

Насправді вироби з паперу вважаються найпопулярнішими та найлегшими.З цього матеріалу зробити шедевр може навіть дитина, яка відвідує садок і не має достатньої вправності.

До того ж, у кожному будинку можна відшукати листочок офісного паперу, з якого можна зробити, наприклад, бутон для тюльпану – символу весни та 8 Березня.

  • Зі звичайного кольорового паперу можна складати цікаві квіти-орігамі, які можуть йти як окремо, так і в поєднанні з собі подібними.
  • Відмінно виглядатиме модульне орігамі, елементи якого – модулі – виготовити дуже легко.

Дуже витончено, а головне натурально виглядають квіти з гофрованого паперу. Найчастіше з неї роблять троянди, півонії або гіацинти.
Не виключено також використання атласних стрічок та тканини. Можна трохи пофантазувати та придумати щось із підручних матеріалів, таких як, наприклад, ватяні палички та ватяні диски. Добре використовувати пряжу та нитки.