Подарунок своїми руками: покрокові інструкції з фото та описом, як швидко та легко зробити подарунок з підручних матеріалів

Перед настанням якогось свята кожен замислюється над подарунком. Що можна подарувати батькам, дітям, чоловікові, жінці, друзям на різні свята. А свят буває багато: дні народження, Новий рік, 8 березня, 23 лютого, професійні свята.

Хочеться зробити такий подарунок, щоб людина запам’ятала його на довгі роки і, по можливості, зберегла. Усі звикли дарувати традиційні набори із магазину або конверт із грошима. А що, якщо трохи урізноманітнити свої творчі здібності та зробити подарунок своїми руками: і оригінально, і бюджетніше, і, найголовніше, зроблено з душею та конкретною людиною.Самодельний подарунок на день народження

У день народження хочеться зробити такий подарунок близькій людині, щоб він не лише запам’ятав цей день, а й вкласти трішки свого тепла та душі у привітання.

Для того щоб вирішити, що подарувати згадайте які захоплення є у вашого іменинника. Подумайте добре, що ви зможете самі, власноруч зробити такого, щоб у вас вийшло і сподобалося імениннику.
Ось кілька ідей, які можна використовувати для створення подарунка.

  • Гроші можна дарувати завжди, але оформити такий подарунок потрібно оригінально. Це може бути картина з використанням грошових банкнот. У фоторамці або рамці, зробленій своїми руками, помістіть аплікацію дерева, де серед листя будуть розвішані згорнуті в трубочку купюри, які красиво перев’язані атласними стрічками. Для жінки це може бути букет із паперових квітів із яскравими вставками квітів із купюр.
  • Фоторамка, зроблена своїми руками з улюбленою фотографією іменинника, залишиться на довгу пам’ять. Для роботи можна взяти готову фоторамку та оригінально прикрасити її краї квітами з паперу, черепашками, метеликами, ґудзиками та іншими дрібними предметами. Можна взяти лист картону і, приклеївши до нього краї з пінопластового потокового бордюру, красиво оформити свою роботу. Можна зробити цілий ланцюжок таких рамок за допомогою атласних стрічок, або зробити фотоколаж із фотографіями іменинника.
  • Солодкий букет буде доречний тим, хто любить солодощі. Для букету вам знадобляться цукерки, клей, гофрований папір, дерев’яні шпажки. З паперу вирізають смужки шириною 5-7 сантиметрів і загортають смужку разом із цукеркою у середині у вигляді квітки. Готову квітку приєднують до шпажки, яку обертають зеленим папером.Якщо ви не вмієте робити квіти, хорошим подарунком для ласуна буде незвичайна стінгазета з фотографіями іменинника та солодкими подарунками.
Дерево щастя принесе щастя тому, хто стане його володарем. Щоб зробити таке дерево, необхідно попрацювати над виготовленням квітів, але ця варта.

Для роботи необхідно:

  • Гофрований папір,
  • Клей,
  • Квітковий горщик,
  • Алебастр,
  • Палички для суші або дерев’яні шпажки,
  • Газети,
  • Бічівка.


Розочки роблять зі смужок паперу шириною 5 см і довжиною 30 см. Для цього скручують смужку, злегка розправляючи верхній край. Отриману трояндочку фіксують клеєм. Для створення дерева щастя знадобиться 30 квіток.

Шпажки з’єднують між собою, щоб вийшов товстий стовбур дерева, і обмотують темним папером, фіксують кінці клеєм. З газет і мотузки роблять кулю, таку пінопластову кулю можна купити у спеціалізованому магазині.

Приклеюють стовбур дерева до кулі і ставлять у горщик, наповнений алебастровою сумішшю. Після застигання алебастру на кулю приклеюють готові трояндочки.