Подарунок на 35 років: понад 120 фото класних прикладів класичного подарунку жінці чи чоловікові на день народження

35 років – особливий вік, на який потрібно подарувати особливий подарунок. Але що подарувати на ювілей? Зазвичай, таке питання звучить якраз напередодні Дня народження людини. Вибір подарунка повинен залежати від смаків та переваг людини.

Як правильно вибрати подарунок на 35 років

Вибрати презент для чоловіка чи жінки не дуже важко. Головне – знати, чим захоплюється людина та які у неї звички. Також треба враховувати, ким є людина. Подарунки для друга і для члена сім’ї можуть відрізнятися.

Найкращі подарунки для чоловіка на 35 років

Дорогий алкоголь. Від такого подарунку будь-який чоловік буде у захваті. Якщо подарувати якісні алкогольні напої чоловікові на ювілей, це також підкреслить його статус.

Блокнот. Тут є нюанс: не варто дарувати звичайний блокнот у класичній палітурці. Необхідно вигадати свій власний дизайн, щоб чоловік приємно здивувався.

  • Портмоне чи сумка. Ці практичні речі повинні бути у кожного чоловіка, тому що в них легко зберігати свої речі. А якщо предмети будуть зі шкіри, це ще й виділить людину на тлі інших.
  • Набір келихів. Такий набір припаде до душі любителям вина. Але такий набір краще не варто дарувати молодій людині, оскільки молоді не так часто п’ють вино.
  • Флешка. Незамінний засіб для зберігання інформації має бути у кожного.Сьогодні існує безліч незвичайних флешок з цікавим дизайном. Варто придивитися до них, щоб здивувати чоловіка.
  • Різні дрібні корисні предмети, що працюють від USB. Сьогодні серед таких предметів можна знайти вентилятор, який працює прямо від телефону, пристрій для підігріву кави, клавіатуру, мишу тощо.
  • Кавоварка. Пристрій забезпечить чоловіка напоєм у час. Буде добре, якщо експлуатація кавоварки проста і в ній немає нічого зайвого.
  • Шашличний набір. Цей набір включає всі необхідні предмети, які стануть у пригоді на свіжому повітрі для приготування шашлику.

Квадрокоптер. З його допомогою людина зможе розглянути землю з висоти та знімати якісні відео.

Відеореєстратор. Без нього на дорогах просто не обійтися: якщо трапилася аварійна ситуація, записи з пристрою допоможуть розібратися.

Ігровий ноутбук. Завдяки йому чоловік зможе чудово проводити час. Також девайс легко переносити з кімнати в кімнату та брати із собою у поїздку.