Подарунок дівчинці на 9 років на день народження: список зі 150 фото ідей, що можна подарувати дівчинці від мами з татом і найкращою подругою

Для дівчаток 9 років є особливим віком. Маленька принцеса потроху перетворюється на справжню королеву, але в душі залишається милою дитиною, яка вірить у дива та добрих фей. Тому для дівчинки важливо підібрати найкращий подарунок, який поєднує в собі користь, красу та чари.

Звичайно, щоб не помилитися з презентом, можна поцікавитися думкою іменинниці щодо цього. Але багато батьків, а особливо бабусі-дідусі, хочуть зробити черговий день народження справжньою казкою, сповненою найприємніших сюрпризів. Тим більше, що список відповідних подарунків є досить великим.

Рекомендації вибору подарунка для дівчинки 9 років

Щоб подарунок став справді приємним, необхідно дізнатися про переваги самої дитини. Зробити це можна, поспостерігавши за тим, чим займається дівчинка у вільний час або про які подарунки подруг вона розповідає найбільше.

  • На відміну від нудних дорослих людей діти люблять розпаковувати подарунки, тому необхідно вкласти обраний предмет у пакети, коробки, картонки, забезпечити все це пакувальним папером, прикрасити стрічками та бантами.
  • Чудовим доповненням стануть повітряні кулі, при цьому зовсім необов’язково замовляти дорогі композиції. Цілком можна обійтися кульками з хорошими літальними властивостями, які нагадуватимуть про минуле свято ще тиждень, а то й два.Для дівчинки, яка вважає себе досить дорослою людиною, можна додати до подарунка справжній покупний букет квітів. Тим більше, що ніжні трояндочки або легкі гвоздики продаються в будь-якому квітковому магазині, так само як і упаковка неяскравих відтінків.