Подарунок із грошей: 10 цікавих способів, як оформити подарунок та оригінально подарувати гроші чоловікові на ювілей чи весілля

Гроші – найкращий подарунок, грошей багато не буває – ці висловлювання про актуальність грошових подарунків. І нехай хтось досі вважає, що дарувати купюри – поганий тон або навіть образа, проте бувають випадки, коли інший варіант привітання небажаний.

Але як подарувати гроші так, щоб це було тактовно? Чи потрібно демонструвати суму всім оточуючим? Які слова сказати?

Як дарувати гроші

Просто перев’язати стрічкою або покласти в конверт – повсякденно і нудно. Подарунок повинен не тільки тішити, а й приносити естетичну насолоду. Наприклад, букет із паперових купюр – чудовий спосіб зробити сюрприз коханою.

Та й жінка похилого віку зрадіє оригінальному букету. А якщо змайструвати справжнісіньке грошове дерево? Головне, пам’ятати – ялинку роблять лише на новий рік, а на інші свята обирають щось із листяних порід.Якщо ніколи займатися ручною працею, то виручить квітковий магазин – у ньому завжди є у продажу рослина, яка відіграє роль грошової.

Не меншою популярністю користуються грошовий торт або солодощі, загорнуті в гроші різного номіналу і упаковані в цукеркову коробку. Чоловіки-курці оцінять цигарки з купюр, а рибалки – гачок із нетривіальною наживкою з готівки.

До речі, золотий зливок, подарункова або банківська картка, сертифікат на предмет мрії або подорож – це також різновиди дарування грошей.

Всі перелічені способи вимагають солідної суми або великої кількості купюр, а що робити тим, у кого всього один-два «папірці»? Невже залишити ідею про оригінальне піднесення та скористатися магазинною листівкою? І на такий випадок є кілька гарних рішень:

  • Зшити невеликий мішечок, прикрасити його красивою стрічкою;
  • Придбати скляну фігурку або прозору новорічну кульку;
  • Власноруч декорувати невелику коробочку;
  • Прикрасити скляну баночку, покласти в неї впереміш монети, паперові купюри, конфетті або серпантин.