Прикольні подарунки на весілля: від батьків, колег та свідків. Жартівливі ідеї подарунку для молодят зі змістом

Весілля – особливе, яскраве і незабутнє торжество в житті кожної людини. Це момент зародження нової сім’ї, на який з трепетом та хвилюванням чекають молодята, їхні гості, родичі та близькі. Саме тому варто відповідально підходити до вибору подарунка, враховуючи особисті переваги наречених.

Вигляд презенту залежить від фінансових можливостей та креативу дарувальника. Пам’ятні сувеніри, практичні в житті та побуті речі, незвичайні гумористичні привітання з побажаннями, маса приємних емоцій стануть найкращим сюрпризом для нареченого.

Важливо пам’ятати, що навіть найуніверсальніший предмет або гроші можна подати по-новому оригінально. А зворушливі враження з весілля нагадуватимуть про найкращий день.

Як вибрати подарунок на весілля

Основні правила вибору подарунка:

  1. Гроші дарувати можна та потрібно. Жодна новоспечена сім’я не відмовиться від такого подання, тим більше з оригінальною подачею.
  2. Щоб уникнути незручних ситуацій та вручення однакових подарунків, слід заздалегідь поцікавитися у запрошених, що вони даруватимуть.
  3. По можливості, не варто економити на подарунку, а й купувати непосильну за вартістю річ – непередбачливо.
  4. Краще зберегти чек із гарантією при покупці подарунка, щоб у разі поломки пара змогла обміняти товар.
  5. Треба подбати про гарну упаковку для сюрпризу, будь то коробка або пакет. Можна прикрасити обгортку бантом, а до подарункового пакета прив’язати кульки. На додаток до цього слід підписати листівку з побажаннями та вручити нареченій букет квітів.

Важливо продумати церемонію вручення презенту, підібрати гарні напутні слова для молодих або оригінальне жартівливе привітання.