Коробочки для подарунків (фото): вчимося робити коробки різних форм та кольорів для пакування сувенірів на свято

Святкова незвичайна упаковка для подарунка – це половина успіху. Подарунок, упакований своїми руками, набагато душевніший, рідніший. Він запам’ятається всім присутнім. Є багато способів зробити коробку для подарунка своїми руками.

Для вибору упаковки важливо знати габарити подарунка, привід якого він буде вручений, стать і вік обдаровуваного. Тоді буде простіше підібрати вигляд, колір та оформлення коробки для подарунка.
Прикраса готових подарункових коробочок

Найпростішими рішеннями будуть звичайні готові коробки з-під печива, взуття, цукерок або пластикові ємності, що залишилися після торта, тістечок.

Для роботи потрібно:

  • Кольоровий, обгортковий папір;
  • Картон;
  • Клей канцелярський або ПВА;
  • Голка з ниткою;
  • Ножиці або канцелярський ніж;
  • Лінійка.

Картонні коробки обклеюють кольоровим папером або тканиною. Для декорування беруть мереживну стрічку, стрази, бусинки, гудзики.Створення орнаменту повністю залежить від натхнення та фантазії творця упаковки.

  1. Прикрасу картонної коробки можна зробити за допомогою художніх фарб: гуаші, акварелі.
  2. Розфарбувати візерунками невелику коробку може людина і без здібностей до живопису.
  3. А доповнити декорування можна також за допомогою намистин, мережива, паєток.

Подарунок чоловікові можна стилізувати під шахівницю або нарди. Також підійдуть пістолетна кобура, машина, зірка.

Незвичайну упаковку можна створити, взявши за основу коробку з-під торта. Пластикова тара є достатньо міцною, щоб витримати великий подарунок. Кругла форма виглядає урочисто та святково.

Коробку з-під торта обклеюють однотонною тканиною: фетром, плюшем, штучним хутром на вибір. По краю коробки приклеюється облямівка з мережива або тонка стрічка в контрастному кольорі. На кришці, як на верхівці торта, кріплять трояндочки, зроблені з атласної стрічки, ватних дисків, кольорового паперу.

До уваги.Тканину на корпус коробки треба наносити з великою кількістю клею, щоб вона щільно прилягала до корпусу, не утворюючи бульбашок.

Доповненням до прикраси послужать пишні банти, якими поверх декору обплітають коробку, імітуючи мотузку, як на коробці з тортом. Така упаковка підходить для урочистих та особливо значущих подій. І створити подібний шедевр можна лише за один вечір.