Подарунок з паперу: покрокові схеми виробів для дітей та дорослих з білого, кольорового та гофрованого паперу в різних техніках

Папір – найпростіший, доступний, безпечний, яскравий, гнучкий матеріал для виготовлення багатьох цікавих речей. На жаль, вона боїться вологи, проте краса виробів змушує забути цей недолік і просто дбайливіше до них ставитися.

У багатьох сім’ях паперові вироби стають повноцінними реліквіями та передаються новим поколінням. Вони зберігають історію часу, сім’ї і навіть колишній, ні з чим не порівнянний запах, що нагадує ті простори, де панує тиша спокій, де завмирає час і зберігається багатовікова народна мудрість – бібліотеки, архіви.

У цих приміщеннях губишся від багатомільйонних сторінок, де століттями живуть народи, події, природа; відчуваєш себе маленькою піщинкою і дихаєш повітрям минулого, сьогодення та майбутнього.

Дитячі подарунки з паперу

Кожен пам’ятає своє дошкільне, шкільне дитинство, улюблені передсвяткові дні, очікування подарунків, привітань, часу, коли можна бути вдома та грати скільки захочеться.

Хотілося зробити приємне своїм рідним, які задаровували подарунками на День народження та інші свята.









На допомогу незмінно приходив папір – звичайний, кольоровий, барвистий картон, листівки.

  • Найчастіше свої перші подарунки рідним діти малюють олівцями, фарбами, фломастерами – усім, що для них звичне, улюблене, яскраве, святкове.
  • На малюнку можна написати побажання коханій мамі, бабусі, батькові, дідусеві, сестрі чи братику.
  • Для малюнку діти вибирають з навколишнього найприємніше і підходяще, на їхню думку, намагаючись зобразити це найточніше.

Малюнки зберігаються в сімейних альбомах, будучи найціннішими пам’ятними предметами з дитинства.