Смішні подарунки на день народження, ювілей чи памятну дату. ТОП жартівливих сувенірів для веселощів з цікавими ідеями вручення

Відмінний настрій та позитивні емоції важливі для кожної людини будь-якого віку. Щодня і у всі пори року. А особливо у свята. Якщо іменинник переповнений щастям, його настрій передається і гостям, а це означає, що свято вдалося.

І не має значення де його відзначають – у дорогому ресторані або скромно за чашкою чаю в тісній кімнатці. Але багато в чому це залежить від подарунка, коли копійчана дрібниця, або навіть зроблена своїми руками, може принести навіть більше радості та веселощів, ніж ексклюзивні дизайнерські вироби.

Звичайно, почуття гумору, як і характер, генетичний код і відбитки пальців у кожної людини індивідуальні. Тим часом є універсальні варіанти подарунків, які внесуть хвилю позитиву в атмосферу свята, створять гостям та винуватцю свята феєричний настрій та залишать незабутні позитивні спогади.

 • Незвичайні подарунки

  • Дружній шарж
  • Колаж
  • Відео
  • Абсурдний сюрприз
 • Фото смішні подарунки на день народження
 • Ідеї веселих подарунків

  Найпоширенішим способом розвеселити будь-яку людину є дарування їй чогось, на перший погляд, досить звичайного, але з якимось натяком, родзинкою, смішкою, яка додасть позитивних емоцій та порадує всіх оточуючих.

  Цікавим варіантом є нанесення на речі (футболка, рушник, постільна білизна) принтів зі смішними написами та оригінальними зображеннями, зміст та тематика яких індивідуальні та повинні відповідати духу та характеру іменинника, ювіляра чи молодят.

  < src="/wp-content/uploads/blockquote>

  Ось кілька ідей для подарунків, які піднімають настрій:

  Футболка з зображенням

  Класика жанру – прикольний принт на футболку. Можна наносити не тільки захоплюючий напис або смішний малюнок, але й фотографію іменинника, або навіть колаж, оброблений у фотошопі (обличчя винуватця урочистості в тілі накачаного мускулистого спортсмена).

  • Така футболка підніме настрій усім, хто оточує. Ваш друг любить риболовлю?
  • Його «відредагована» фотографія з величезною щукою запам’ятається надовго.

  Веселі написи та картинки викличуть усмішку навіть у маленьких дітей та тих дорослих, які зовсім не хотіли посміхатися.

  Кружка з хитрою

  Якщо хочете зробити щось особисте, таке, щоб кожен день нагадувало про вас, і було доступне тільки для обмеженого кола людей, наприклад, тільки для членів сім’ї або колективу на роботі, то в такому разі чудовим варіантом буде гуртка.

  src=”/wp-content/uploads/p>

  Дуже секретна та інтригуюча – кухоль з термоефектом. На перший погляд це звичайна чашка, можливо, просто однотонна і без малюнків, але якщо її наповнити гарячою рідиною (чай, кава), то виявиться смішний малюнок або забавний напис.

  Подушка з побажаннями

  Відмінним способом нагадувати про себе і щодня дарувати гарний настрій близькій людині є подушка з веселим доброзичливим написом та забавним зображенням.

  А для дітей картинка на постільній білизні може стати програмою до дії: «Вчися на відмінно, поводься пристойно».

  Засипати і прокидатися вранці у відмінному настрої – що може бути краще?

  Жартівливий розіграш

  Зовсім не обов’язково, щоб подарунок був матеріалізований, і його можна було доторкнутися, понюхати, з’їсти. Адже можна подарувати не річ, а позитивні емоції та відмінний настрій.

  • Жартівливий розіграш може повністю замінити подарунок у його звичному розумінні, або бути доповненням до нього.
  • Особливо такий варіант актуальний, коли немає часу або коштів, щоб підготувати матеріальний сюрприз.
  • Головна умова – розіграш має бути не просто кумедним, а й доброзичливим, щоб, жодною мірою не образити саму людину або її друзів.
  • Бажає, щоб ідея була побудована на очікуваннях іменинника.

  Красово і запам’ятовує виглядатиме розіграш, у якому беруть участь кілька людей, наприклад, флешмоб. Так, колективні дії вимагають більш ретельної підготовки, зате вийде справжнє шоу.

  І якщо зафіксувати на відео, як друзі застигають у певних позах (на місці морська фігура замри), синхронно повторюють рухи, або раптово виконують оригінальні танці, то така кінохроніка на довгі роки гарантує позитивні емоції та яскраві спогади.

  >

  Незвичайні подарунки

  Цікаві смішні сюрпризи, виготовлені своїми руками або за допомогою професіоналів. Такі подарунки є оригінальними, у них відчувається душа, вони відкривають повну свободу творчості.

  Дружній шарж

  Можливо, не кожен із нас зможе скрупульозно намалювати картину або написати ідеальний портрет. Можна вдатися до допомоги професійного художника, який спеціалізується на окремих напрямках мистецтва.

  • А можна підібрати фотографію винуватця урочистості, виділити характерні риси та самостійно зобразити портрет.
  • Але шарж повинен бути гумористичним і доброзичливим, але не у вигляді негативної карикатури.
  • Краще щось прикрасити, ніж підкреслити недоліки.

  Подруга любить подорожувати та мріє облетіти весь світ? Малюнок, що зображує її в скафандрі, на тлі космічного корабля, що готується до старту, буде актуальним.


  Колаж

  Прекрасний варіант об’єднати в одне зображення безліч фотографій. Або скласти невелику книжку, комікс, де в гіпертрофованому вигляді скомпонувати моменти життя людини.

  Шкільні роки, іменинниця у різних вбраннях, колишні дні народження – ідей для створення прикольного колажу достатньо.

  Відео

  Мабуть, один із найефективніших варіантів подарунків.

  • Якщо в один відеоряд зібрати нарізку з різних зйомок, процес досить трудомісткий.
  • Хоча зараз в інтернеті є багато безкоштовних та досить простих програм, що дозволяють створити повноцінне короткометражне кіно.
  • Якщо ж правила монтажу та постановки звуку все ж таки незрозумілі, то можна звернутися за допомогою до професіоналів.

  Вражаючий результат буде від ролика, де в головній ролі виступає іменинник, при цьому за кадром йде оригінальне, прикольне та гумористичне озвучення. Присутність у кадрі друзів та родичів нададуть масовості шедевру веселощів та гумору.

  Абсурдний сюрприз

  Деякі дари не підпадають під жодний закон логіки і не мають практичного призначення. Єдина їхня мета – гумор та веселощі. Міській мешканці зовсім не потрібна мініатюрна совкова лопата, а молодому хлопцеві, можливо, не потрібні рукавиці з візерунком, але такі абсурдні подарунки внесуть струмінь оригінальності та підвищать настрій.

  Якщо совість не дозволяє дарувати зовсім даремний подарунок, то до нього можна прикласти грошовий презент.

  • Корисні та не дуже. Особисті та професійні. Інтимні та для широкого огляду.
  • Виготовлені своїми руками або куплені в супермаркеті.
  • Подарунки, якими можна користуватися або лише подивитися, згадати та знову посміятися.

  Сюрпризи можуть бути у будь-якому вигляді, формі, словах чи діях. Головне, щоб вони дарували радість, веселість та піднімали настрій!


  Фото смішних подарунків на день народження