Виробництво сніговика з підручних матеріалів своїми руками на Новий рік. Інструкція, як зробити сніговика з паперу та ватних дисків

Для дітей сніговик – один із найулюбленіших казкових персонажів, який до них найближчий, що з’являється реально в житті після кожного снігопаду. Перше, що намагаються створити діти – смішного пухнастого снігового чоловічка, тулуб якого складається з трьох куль різного розміру зі снігу, що знаходяться один на одному зверху вниз у порядку зростання величини кулі.

Ще дві чи чотири невеликі кульки зі снігу – руки снігової чоловічки. В одній він міг тримати довгу мітлу з березових гілок, а в другій – годівницю для птахів.

У багатьох випадках шапочкою йому служило старе відро.

  • Вугілля – очі.
  • Ніс – яскрава помаранчева морква.
  • Рот – шматочок буряка, кольорового паперу, або намальований буряком, фарбами.
  • Добрий сучасний сніговик зазвичай усміхається.

Ідеї для виробу сніговик

Це улюблена дітьми зимова, новорічна істота. Він – герой багатьох мультиплікаційних та художніх фільмів-казок. Коли з ним щось траплялося, малюки ридали біля телевізорів.

Наприклад, у мультфільмі «Дід Мороз і Сірий Вовк» останній викликає обурення у дітей не лише за те, що вкрав зайчат, а ще й за скаліченого сніговичка-водія, що допомагає Дідові Морозу розвозити подарунки.

Зима проходить і діти з тривогою, прикрощами дивляться на свого, домашнього, з любов’ю зробленого казкового героя.

Новорічний сніговик темніє, дедалі менше.

  • Для дитини це нехай невелика, але психологічна травма.
  • Він звик до сніговичка, сприймає його танення як хворобу, що наближається смерть рідної людини (діти дуже вразливі та вразливі).
  • Добре, якщо на допомогу прийдуть дбайливі батьки, бабусі, дідусі, пояснять, що сніговик не помер, він продовжує жити в іграшці та подарують її малюкові.



Це може бути готова, куплена м’яка іграшка, пластмасовий або дерев’яний сніговичок.

Нехитрі фігурки нерідко продаються. Але якщо купити іграшку не вдалося, її легко зробити з підручних матеріалів.

Сніговічок, що ніколи не тане у дворі

У дворі або в саду можна розмістити сніговика, зібраного з дерев’яних пеньків або чурок, підібравши їх за розміром, надавши округлу форму та пофарбувавши. Зібрати казкового героя можна з каміння.

У магазинах будівельних матеріалів продаються різні, у тому числі й білі великі, маленькі декоративні садові камені. В даний час модна тенденція прикраси зелених зон та саду – фігурки з металевим каркасом.

  1. Каркас із тонкого міцного дроту або арматури красиво передає форму предмета, тварини.
  2. Всередині каркас заповнюється галькою для ландшафтного дизайну.
  3. Таку гальку різного калібрування та кольору легко знайти.
  4. Є чудова біла, що чудово підходить для заповнення металевого каркасу сніговика.

Така фігурка стане справжньою окрасою присадибної ділянки та дивуватиме красою та контрастністю у будь-яку пору року. Звичайно, майстри можуть виточити з дерева вуличного сніговика, але це триваліший процес.

М’які кімнатні сніговики

Постійним супутником дитини може стати м’яка іграшка. Її роблять із білої тканини, яка знайдеться у будь-якому будинку. Не обов’язково тканина має бути нова. Можна вибрати великі клапті зі старих простирадл.

Добре підійдуть махрові рушники, простирадла білого, блакитного кольорів. З них вирізують кола для тулуба казкового персонажа та заповнюють їх ватою або пухом. Частини тулуба сніговичка не обов’язково поєднувати між собою.

Вони мають форму подушок і з них можна просто складати сніговика, прикрашаючи диван або ліжко, на величезне захоплення дитини. Для виготовлення маленької настільної скульптурки сніговика підійде й сама вата.

Зроблені з неї кульки можна склеїти, закріпивши форму вати лаком для волосся і посипавши блискітками. Такий гарний зимовий персонаж може доповнити новорічну композицію.

Сніговик з паперу та інших матеріалів

Зібрати сніговика можна з паперових куль, які виготовляють різними способами під Новий рік для прикраси приміщень та ялинок.

Непогана настільна прикраса та іграшка – картонний сніговик із опорою ззаду. Як справжній виглядатиме сніговик, зроблений із пап’є-маше. Кімнатного сніговика можна виліпити із глини, пластиліну.



Ажурні сніговики з ниток

Дуже ефектно виглядають ажурні сніговики з білих ниток. Товщину ниток вибирають залежно від розмірів сніговика.

  1. Їх просочують клеєм ПВА і густо, як павутиною покривають, намотуючи сіточкою повітряну кулю, надуту до необхідного розміру.
  2. Кульку перед цим потрібно покрити тонким шаром рослинної або вазелінової олії, вазеліновим кремом, вазеліном, щоб нитки з клеєм до кульки не приклеїлися і добре відстали.
  3. Після висихання ниток кульку протикають і обережно дістають. З ниток виходять прозорі повітряні ажурні кулі, з яких збирається сніговик.
  4. Для створення обличчя, волосся такого сніговичка використовують кольоровий папір.






Новорічні композиції зі сніговиками з лампочок

Незвичайні сніговики виходять зі звичайних лампочок, що перегоріли, пофарбованих у білий колір. Рот, очі малюють манікюрним лаком. З таких сніговиків, шишок, ялинових гілок можна скласти дивовижну новорічну композицію, яка прикрасить тумбочку, журнальний столик.

Сніговик із пластикових склянок

Можна зробити і великого кімнатного сніговика, що стильно прикрашає новорічний інтер’єр. Для цього використовують білі або прозорі пластикові стаканчики.

Вони бувають різних розмірів, тому й сніговики можна зібрати різні.

  1. Пластикові склянки розміщують денцем усередину кола і склеюють між собою, утворюючи велику кулю.
  2. Скласти кулі різних розмірів і зібрати тулуб сніговика нескладно.

Такий сувенір виглядає дуже ефектно. Ексклюзивний прозорий, наче крижаний, сніговик або білий, створений із пластикових склянок – чудовий новорічний сувенір, який може постійно прикрашати інтер’єр людей, які люблять зиму та Новий рік.

Атмосфера улюбленого свята, створена в будинку надовго

Атмосфера улюбленого свята, створена в будинку, є майстерністю його господарів. Вона може тривати невизначений час, створюючи настрій комфорту та затишку, гармонії, не обмежуючись календарними днями. Новий рік для багатьох сімей – найулюбленіше свято.

Багато хто хоче його продовжити і довго не прибирає в коробки новорічні аксесуари. Іграшки, сувеніри, що нагадують про довгоочікуване свято, — приємні предмети інтер’єру не лише для дітей, а й для дорослих.

Унікальні, незвичайні, зроблені власноруч, вони завжди дивують та захоплюють.

Фото виробів сніговика з підручних матеріалів