Виробництво сніговика з підручних матеріалів своїми руками на Новий рік. Інструкція, як зробити сніговика з паперу та ватних дисків

Для дітей сніговик – один із найулюбленіших казкових персонажів, який до них найближчий, що з’являється реально в житті після кожного снігопаду. Перше, що намагаються створити діти – смішного пухнастого снігового чоловічка, тулуб якого складається з трьох куль різного розміру зі снігу, що знаходяться один на одному зверху вниз у порядку зростання величини кулі.

Ще дві чи чотири невеликі кульки зі снігу – руки снігової чоловічки. В одній він міг тримати довгу мітлу з березових гілок, а в другій – годівницю для птахів.

У багатьох випадках шапочкою йому служило старе відро.

  • Вугілля – очі.
  • Ніс – яскрава помаранчева морква.
  • Рот – шматочок буряка, кольорового паперу, або намальований буряком, фарбами.
  • Добрий сучасний сніговик зазвичай усміхається.

Ідеї для виробу сніговик

Це улюблена дітьми зимова, новорічна істота. Він – герой багатьох мультиплікаційних та художніх фільмів-казок. Коли з ним щось траплялося, малюки ридали біля телевізорів.

Наприклад, у мультфільмі «Дід Мороз і Сірий Вовк» останній викликає обурення у дітей не лише за те, що вкрав зайчат, а ще й за скаліченого сніговичка-водія, що допомагає Дідові Морозу розвозити подарунки.

Зима проходить і діти з тривогою, прикрощами дивляться на свого, домашнього, з любов’ю зробленого казкового героя.

Новорічний сніговик темніє, дедалі менше.

  • Для дитини це нехай невелика, але психологічна травма.
  • Він звик до сніговичка, сприймає його танення як хворобу, що наближається смерть рідної людини (діти дуже вразливі та вразливі).
  • Добре, якщо на допомогу прийдуть дбайливі батьки, бабусі, дідусі, пояснять, що сніговик не помер, він продовжує жити в іграшці та подарують її малюкові.



Це може бути готова, куплена м’яка іграшка, пластмасовий або дерев’яний сніговичок.

Нехитрі фігурки нерідко продаються. Але якщо купити іграшку не вдалося, її легко зробити з підручних матеріалів.