Подарунок подрузі своїми руками: поетапний опис, як і який день народження краще зробити подарунок. 100 фото класних ідей для сюрпризу

Багато хто знає про те, що найбільшу атмосферу мають подарунки, зроблені своїми руками. Крім того, у продажу далеко не завжди можна знайти саме те, що хочеться подарувати, щоб повністю висловити свої почуття та наміри.

Зробити подарунок своїми руками не складно, проте потрібно правильно підійти до цього питання, мати чіткий та структурований план. Розглянемо як правильно підібрати подарунок, виходячи з інтересів, наведемо приклади універсальних подарунків на той випадок, якщо хочеться здивувати людину.

 • Звідки брати ідеї для подарунків
 • Рекомендації
 • Фото найкращих подарунків для подруги
 • З чого почати вибір подарунку для подруги

  Починаючи робити подарунок своїми руками, насамперед потрібно проаналізувати захоплення подруги, дізнатися, що саме їй подобається. Чималу роль відіграє конкретна дата чи привід, яким планується зробити подарунок. Розглянемо кілька найімовірніших сценаріїв.


  Подарунок на річницю знайомства

  У тому випадку, якщо планується зробити подарунок на річницю знайомства, рекомендується наголошувати на чомусь невеликому, символічному.

  Пам’ятний подарунок у цьому випадку ідеально підійде, він буде нагадувати подрузі про той день, коли сталося знайомство, яке змінило життя двох людей.

  • Зазвичай для цих цілей купуються маленькі плюшеві іграшки, тому що це зручно та швидко дозволяє створити подарунок. Цей варіант дійсно має місце, але набагато краще буде, якщо той, хто дарував, сам пошиє іграшку.
  • Зробити це досить легко, достатньо знайти в інтернеті викрійки іграшки, пошити згідно з інструкцією та набити ватою, щоб надати обсягу. Перевага саморобної іграшки полягає в тому, що вона може мати фактично будь-який зовнішній вигляд, може бути одягнена будь-що.

  В якості додаткового сюрпризу можна зашифрувати послання в іграшці. Найлегшим варіантом буде створити записку та загорнути її у шарф плюшевої іграшки. Головне залишити підказку, щоб подруга точно зрозуміла, що іграшка із сюрпризом.

  Піднести такий подарунок можна по-різному, цілком можна використати велику подарункову коробку, заповнити її цукерками, милими, вітальними записками та помістити туди іграшку.

  Подарунок на річницю початку відносин

  Це серйозніша дата, бо ознаменовує початок створення нового осередку суспільства. Потрібно підійти максимально уважно та серйозно до питання подарунка на цей випадок.


  Обмежитися базовим аналізом інтересів не вдасться, бо, швидше за все, такий подарунок буде очікуваний другою половинкою. Тут необхідно застосувати трохи кмітливості та фантазії, це допоможе зробити цікавий, унікальний подарунок своїми руками.

  • Цікавим варіантом спробуватиме зробити вино своїми руками.
  • Тут варто зазначити, що варіння вина не заборонено, його можна буде використовувати як алкогольний напій для особистого вживання.
  • Для цього потрібно буде придбати оригінальну скляну пляшку.
  • Придбати таку можна у подарунковому магазині або спеціалізованому інтернет-магазині.
  • Етикетку для вина власного виготовлення можна замовити у будь-якій друкарні міста.

  Рекомендується не обмежуватися однією пляшкою, а зробити відразу кілька, щоб хоча б одна залишилася на згадку.

  Відмінним варіантом буде використовувати вино як приємне доповнення до основної програми привітання.

  Подарунок для одногрупниці

  У цьому випадку відразу варто відзначити, що не варто наголошувати на навчанні і тому підбирати подарунок. Цілком ймовірно, що подруга і так втомлюється, зайвий раз згадувати про навчальний процес точно не захоче.

  • Специфіка подарунка залежить від того, наскільки близьке спілкування з подругою.
  • Якщо воно тільки на початковому етапі, потрібно обмежитися чимось милим, цікавим і таким, що запам’ятовується.
  • Це може бути портрет, написаний власноруч.

  Не варто переживати через відсутність навичок малювання, лише кілька інтернет-уроків допоможуть нівелювати цей недогляд, і портрет вийде ідеальним. На портреті можна зобразити не лише обличчя, а й кілька зашифрованих листів або образів.


  Звідки брати ідеї для подарунків

  Часто буває, що ні звідки взяти оригінальну та цікаву ідею, придумати щось своє справді складно, особливо якщо склад розуму аналітичний, а не творчий.

  • У цьому випадку можна піти на хитрість і використати вже готові ідеї.
  • Для цього можна відвідати інтернет-магазини, що спеціалізуються на створенні подарунків.
  • Проконсультуватися з представником магазину, вислухати пропозиції, вибрати відповідне та реалізувати самостійно.
  • Це досить легкий спосіб, щоб зробити гарний і унікальний подарунок своїми руками.

  Використовуючи цей спосіб, рекомендується внести деякі власні зміни, щоб злегка видозмінити вигляд подарунка.

  Значно складніше буде дізнатися у подруги, який подарунок вона хоче. Не рекомендується запитувати безпосередньо, оскільки це зіпсує весь сюрприз і унеможливить використання ефекту несподіванки.

  Дізнатися, який саме подарунок хоче отримати подруга, можна за допомогою правильних питань, які не будуть видавати їхній сенс. З цією метою можна напередодні пройтися з нею по магазинах, уважно відстежуючи, що саме вона відзначає із захопленням, слухаючи її міркування.

  Якщо дівчині не подобається ходити по магазинах, потрібно аналізувати її розмови під час проведення, колись вона точно натякне, який саме подарунок хоче.
  Рекомендації

  Повністю необов’язково повністю весь подарунок робити своїми руками. Можна використовувати покупні вироби, наприклад, м’які іграшки, прикраси і т.д. Проте форма подарунка повністю залежить від дарувальника. У цьому можна виявити всю свою фантазію та кмітливість, красиво упаковавши подарунок.

  Зовнішня обгортка подарунка відіграє велике значення, вона навіть може видати вміст, тому до неї теж варто підійти з розумом.

  Рекомендується діяти протилежним способом, вибираючи упаковку нейтральних, постільних відтінків, таких як ніжно-оранжевий та інші.

  Використання відтінків, що не кричать, дозволяє відтягнути захоплення від подарунка, тримаючи подругу в напрузі протягом усього розпакування.

  Фото найкращих подарунків для подруги