Оформлення подарунків: найкращі способи, як красиво упакувати, чим наповнити і де можна взяти коробку для подарунка

Так чи інакше кожен із нас хоча б раз у житті стикається із проблемою оформлення подарунка. Безумовно, упаковка подарунка повністю залежить від вмісту. Саме тому, перш ніж вибирати, як саме декорувати упаковку – зверніть увагу на те, що ви даруєте.

Наприклад, великі подарунки варто упаковувати в папір. Папір підбирається індивідуально, і про його різновиди буде сказано нижче. А ось маленькі мініатюрні подарунки можна комбінувати з упаковкою і зробити подарунок частиною її. Розберемо всі тонкощі щодо цієї теми у цій статті.

Пакувальний подарунковий папір

Це стандартний спосіб. Пакувальний папір – спеціальний папір для пакування подарунків, зазвичай продається рулоном. Існує неймовірно велика кількість варіацій малюнків на ній.

До того ж, якщо вам необхідно зробити індивідуальний малюнок, більш підходящий під ваш смак або смак людини, яка отримуватиме подарунок – це можливо.

Незважаючи на те, що упаковувати подарунок таким папером – це простіше, варто все-таки вивчити базові правила оформлення. Якщо отримувач:

  • Дитина – малюнок зазвичай підбирається із зображенням мультяшних героїв та звірят. Колір паперу повинен відповідати класичним пастельним тонам.
  • Чоловік – найчастіше перевагу віддають елементам чоловічої карикатури (капелюх, борода, вуса). Крім того, чудово виглядатимуть елементи, що належать до місця роботи чоловіка. Варто зазначити, що такий вибір досить рідкісний і вважається не менш оригінальним. Безпрограшним варіантом є фінансовий принт. Що стосується кольору паперу – краще темний “брутальні тони”: коричневий, сірий, чорний і синій. Швидше за все залежить від вашої фантазії та креативності одержувача.
  • Жінка – упаковка для прекрасної половини людства безсумнівно відрізняється від чоловічих та дитячих. Різниця все в ніжності, яка є у кожній деталі. Зазвичай вибирають квіткові принти, або надають перевагу однотонному оформленню, тобто без принта. Колірна гама варіюється від найяскравіших (червоний, оранжевий, жовтий) до пастельних тонів.

Головним чином вибір упаковки залежить від приводу. Відповідно, якщо це Новий рік, то перевагу варто віддавати новорічній тематиці.