Подарунок на 12 років: 130 фото корисних та актуальних ідей для подарунка від родичів або друзів + поради, що краще обрати

Напередодні дванадцятого дня народження дитини у батьків постає питання вибору подарунка. У магазинах величезний вибір презентів, через що очі розбігаються. Також батькам незрозумілі критерії вибору, на що звертати увагу тощо.

Особливості подарунків на 12 років

12 років – і не підліток, і не дитина. Тому подарунок має бути таким, щоб він міг прослужити кілька років. При цьому існує ризик подарувати непотрібну річ: на сьогоднішній день у дітей немає необхідності мати велику кількість іграшок чи одягу.

Більш за те, на відміну від маленьких дітей, дванадцятирічні діти здатні пояснити свої бажання. Тому є сенс прямо в них запитати, що вони хочуть.Спортивні подарунки для дітей 12 років

Спортивне взуття з елементами, що світяться. Подібне взуття виглядає ефектно через своє підсвічування.

  • Гантелі. Вони бувають маленькими та великими. Завдяки гантелі підліток зможе зміцнити м’язи рук. Т.к. у гантелей буває абсолютно різна вага, то для 12-річного школяра підійдуть невеликі парні моделі.
  • Ракетки для тенісу. Вони бувають двох видів: для тенісу у приміщенні або на вулиці.
  • Скейтборд. Це і засіб пересування містом, і відмінний спосіб робити різноманітні трюки. Однак якщо потрібно лише пересуватися, слід купувати довгі дошки. Для трюків потрібно дошки до 83 см довжини.
  • Гірський велосипед. Це чудовий презент для будь-якої дванадцятирічної дитини. На такому велосипеді можна з успіхом кататися і бездоріжжям, і містом. Найкраще купувати моделі з добрими амортизаторами.

Спортивний куточок. Облаштувавши в квартирі такий куточок, можна займатися спортом в умовах, які не поступаються тренажерному залу. У подібному куточку є бруси, турніки, канати тощо.

Трюковий самокат. На відміну від інших різновидів самокату, трюкові екземпляри не можна скласти, тому їхній вибір залежить від зростання підлітка. Важливо підібрати розмір коліс, наявність міцної рами, вибрати розташування гальм тощо.

Костюм водолаза. Цей костюм варто дарувати, якщо дитина захоплюється плаванням.