Букет з Рафаелло: поетапна технологія з виготовлення квітів із цукерок та органзи. ТОП-150 фото готових схем для букетів

Красивий букет із цукерок може стати чудовим подарунком до будь-якого свята. Такий яскравий, оригінальний та незабутній подарунок зробить свято незабутнім та подарує гостям гарний настрій.

Сьогодні ми поділимося з вами двома цікавими майстер-класами зі створення гарних букетів із цукерок. Вони чудово підійдуть для будь-кого, хто цікавиться цим питанням, навіть не має досвіду у флористиці.

Причому незалежно від виробництва зараз ви витратите набагато менше грошей, ніж купивши аналогічний у магазині.

Ідеї для створення букету з Рафаело

Створення букетів у папір та інших декоративних матеріалів має своє практичне та, звичайно ж, візуальне застосування. Всі флористи упаковують букети в папір, флізелін, джут та багато іншого. Найчастіше вони прагнуть надати незвичайного ефекту всієї композиції.


Дуже важливо вибрати для букета відповідний папір або інший декоративний матеріал. Але найголовніше це те, як саме ви запакуєте квіти, щоб букет виглядав естетично.

Створення букетів з паперу іноді може відігравати значно важливішу роль, ніж самі квіти. Часто можна побачити композиції з кількох простих кольорів, художньо загорнутих у тканину чи папір. У цьому випадку велику роль відіграє спосіб упаковки та вибір паперу для букета.

Можливо, вам уже доводилося шукати у всесвітній мережі найбільш оригінальні та цікаві способи створення букетів. Багато людей переконані, що створення букета з Рафаелло є найбільш відповідним рішенням.

Нижче ми розглянемо кілька способів формування таких букетів. Їхнє використання в домашніх умовах не вимагатиме від вас якихось особливих знань та навичок.