Подарунки з паперу своїми руками: фото-підбірка гарних подарунків на день народження, 8 березня та 23 лютого з порадами, як зробити

У будь-якому віці та з будь-якого приводу завжди приємно отримувати подарунки. Звичайно можна купити його в магазині, але багато хто воліє зробити подарунок своїми руками. Перш ніж приготувати подарунок, потрібно знати, з якого приводу він подається і кому призначається. Тоді буде легко визначитися, що саме приготувати.

Подарунки приготовлені своїми руками передають частинку душі того, хто дарує, вони унікальні, не вимагають великих фінансових витрат, кожен із подарунків відображає щось своє. Відрізняються ексклюзивністю та запам’ятовуються на довгий час. Це можуть бути: шкатулки; вироби з атласних стрічок; букети з цукерок, дрібних іграшок, квітів; мило ручної роботи, всілякі предмети біжутерії тощо.

  • Фото подарунків із паперу
  • Ідеї створення подарунків з паперу

    Дуже красиво та вигідно виглядають вироби ручної роботи з паперу. Папір – це доступний та зручний у роботі матеріал. Можна використовувати кольоровий та гофрований папір, картон.

    Оригінально виглядають вироби, прикрашені папером золотистого та сріблястого кольорів. Вироби можуть бути різними: вітальні листівки, закладки для книг, квіткові букети.

    Варіанти виконання — від найпростіших до найскладніших. Пропонуємо кілька ідей подарунків із паперу.