Виріб Дід Мороз: проста інструкція зі створення своїми руками обємної вироби або аплікації у вигляді Діда Мороза

Аплікація Дід Мороз

Дуже красиво виходить Дід Мороз, виконаний у техніці аплікації. Щоб спростити процес для початківців, спочатку підберіть картинку та роздрукуйте її на чорно-білому принтері, щоб вирізати з неї деталі, використовуючи як шаблон.






Можна роздрукувати 2 однакові малюнки – один використовувати як основу (щоб не заплутатися, куди якусь деталь приклеювати), а другий – для вирізування деталей, їх розфарбовування та приклеювання.

  1. Так, можна просто прикрасити чорно-білу заготівлю, але в цьому випадку дитина не навчиться акуратно вирізати фігури, розподіляти їх за основним тлом і старанно приклеювати всі елементи композиції.
  2. Як основу можна взяти щільний картон білого або блакитного фону.
  3. Шубу, шапку, рукавиці та мішок з подарунками вирізають із паперу червоного кольору. Пояс на шубу можна виконати із червоного або білого паперу.
  4. Борода, вуса, брови, галявина шуби, шапки та рукавиць – з білого паперу або для об’ємності можна вирізати деталі та смужки з ватних дисків.
  5. Обличчя можна залишити білим (або вирізати з білого паперу у випадку, якщо основне тло виконане з блакитного кольору), можна злегка підфарбувати рожевим або бежевим відтінком.
  6. Прикрасьте шапку, шубу, рукавиці та мішок з подарунками вирізаними білими зірками (можна використовувати різнокольорову фольгу), ажурними сніжинками, намистинками або кружечками, зробленими за допомогою дірокола. Блестки або нарізаний дощ додасть яскравості та святковості композиції.
  7. Аплікацію можна виконувати з паперу або текстилю, наприклад, з фетру. Це додасть картині реалістичності та навчить дитину використовувати у роботі різний матеріал.

Аплікації можна повісити на гірлянди, стіни, шафи або як прикрасу на ялинку. А двосторонній виріб, повішений на вікно, підніматиме настрій не тільки всім домашнім, а й перехожим на вулиці, пташкам і упряжці оленів та Діду Морозу, що мчать по небу!