Вироби на 23 лютого своїми руками: у садок та школу. Посібник з виготовлення виробів з кольорового паперу та картону, 115 фото

День захисника Вітчизни – це найбільш мужнє російське свято з військовою тематикою. Чоловіки скромно замовчують свої побажання, але, безумовно, кожному з них приємно отримати в цей день подарунок, особливо зроблений руками дітей, онуків та дружини.

І кожен чоловік, незалежно від віку, у душі залишається хлопчиком, якому цікаві літаки, танки, військові кораблі, вертольоти та підводні човни. А малюки із задоволенням приготують подарунок для себе, свого брата, тата та дідуся.

Створити подарунки можна своїми руками, вклавши частинку своєї душі у листівку, вироби та просто слова привітань та побажань. Для виготовлення військового сюрпризу знадобляться папір, олівці, пластилін та інші доступні матеріали.
Ідеї для виробів на 23 лютого (День Захисника Вітчизни)

Виконаний своїми руками сюрприз не тільки набагато цінніший за покупний, а й більш оригінальний, незвичайний і неповторний. Його з нетерпінням чекають усі чоловіки – від малюків, до батьків та дідусів.