Подарунок на 3 роки: добірка класних ідей у ​​прикладах, що подарувати дитині на три роки від батьків (дівчинці чи хлопчику)

Трирічна дитина є особистістю, що розвиває, у якої формується своє коло інтересів. Саме в цей період малюк починає проявляти індивідуальність, стає більш самостійним та тямущим.

Дитина вже розуміє, що його день народження – це свято, на яке він отримає подарунки та привітання. Правильно обраний подарунок допоможе прикрасити свято і неодмінно підніме маленькому імениннику настрій.

Рекомендації щодо вибору подарунка для дитини 3 років

Якщо ви сумніваєтеся у виборі подарунка, то найкраще дізнатися про думку самої дитини. Деякі діти люблять конструктори, інші воліють грати з м’ячами або спортивним інвентарем.

  • Важливо пам’ятати про відмінність статей, адже більшості дівчаток подобається возитися з ляльками та м’якими іграшками, а хлопчики віддають перевагу іграшковим пістолетам та транспорту.
  • Подарунок має бути якісним і не загрожувати безпеці дитини. Обов’язково наявність сертифіката якості, на іграшці не повинно бути сколів, зачіпок та гострих кутів.
  • Гості можуть порадитися з батьками дитини та дізнатися про переваги малюка. Це підвищить шанси підібрати потрібний презент.
  • Подарунок має бути цікавим імениннику хоча б протягом року, а не бути одноденним варіантом.
  • Уникайте схожих подарунків, інакше це може зіпсувати настрій малюка.