Фотозона своїми руками: поетапні схеми та креслення для створення в домашніх умовах зони для фотографій весілля, випускного та дня народження

Саме деталі створюють святкову атмосферу. До них насамперед належить місце, оформлене відповідно до майбутнього урочистості. Тут проходять розваги для гостей, задається загальний тон для свята, зберігаються барвисті спогади. Все це допомагає зробити фотозону.

Дизайнерських варіантів декорування пропонується чимало. Вони розроблені під ті чи інші розважальні заходи. Самостійно можна виконати окремі конструкції, скориставшись підручними засобами. Застосувавши творчий підхід, можна створити унікальну композицію навіть із газет. Трохи креативності плюс усидливість та результат перевершить ваші очікування.

Види фотозони

Зазвичай для створення фотозон використовується місце відкритого простору або приміщення. Для першого випадку варто підбирати матеріали, які стійкі як до опадів, так і до вітру.

В основному – це металеві конструкції, поряд з дерев’яними, а також у хід йдуть щільні види тканин, пластик та фарби на полімерній основі. Для деяких зручно використовувати для подібних випадків живий орнамент із квітів.

Оформлення в основному залежить від уяви та фантазії автора.











Для того, щоб робити зйомки, існують два різновиди зон:

  • Варіант із фонами;
  • Каркасна зона.

Обирають їх залежно від того місця, де планується проводити інвент під декор, а також просторовою обмеженістю. Якщо учасники бажають отримати максимум очікувань від фотосесії, то проводиться організація грандіозного оформлення.

Каркаси та арки

Зазвичай фотозоною називається жорстка каркасна основа, яка встановлюється на підлозі. Такі конструкції збираються із труб із пластику, прутків із металу, рейок із дерева.

За формою вони можуть нагадувати:

  • Літера «П»;
  • «підковні» контури;
  • Многосекційна ширма, елементи якої скріплюються за допомогою меблевих петель;
  • Розмальовану стендову форму, де є прорізи для осіб, іменовану тантамарескою;
  • Каркас, що зображує серце, конкретний логотип, геометричну фігуру, силуетні контури міста або людей.

Стильність стаціонарних арок не може компенсувати їх негативні особливості. Це:

  • Трудомісткість процесу;
  • Велика кількість матеріалів;
  • Незручності при транспортуванні.

Набагато практичніше застосовувати на практиці ширми, відповідним чином, пофарбовані або оброблені лаковим покриттям.

Арки можна прикрасити кульками та ліхтариками, шифоновою та фатиновою тканиною, фольгою та намистом поряд зі стрічками з атласу та повітряними кулями. Декором можуть бути штучними і живими квітами, а також ажурними елементами, виконаними з пластику.







Розташувати відповідний декор можна:

  • У напрямку периметра;
  • За верхнім рівнем перекладини;
  • Зробивши акцент на центральній частині;
  • Сформувавши трикутник, хвилеподібну лінію або візерунок по симетрії на вибраних арочних ділянках.

Тканина утворює напівпрозору фонову основу, виконуючи роль завіси в театрі.

Тона повинні підбиратися до кожної конкретної нагоди, причому відтінків рекомендується задіяти максимально шість. Вони повинні бути співзвучні тематичному напрямку та вдало поєднуватись за кольором.

Варто витримувати рівновагу між якістю елементів декору та їх числом. Не варто виконувати арочну форму, користуючись усіма матеріалами.

Наприклад, самодостатнім елементом вважається мереживний пластик, а ось застосування поряд із ним тканини або квіткового орнаменту стануть явним навантаженням. Зате чудовим доповненням у цьому випадку будуть ліхтарики. Те ж саме відноситься до красивих самих по собі куль. Тканинні елементи добре виглядають разом із намистинами, а також квітами.

Ідеї для оформлення фотозони своїми руками

Натягнувши банер на опорну конструкцію можна отримати класний прес-волл. Надрукувати його можна у друкарні протягом двох або трьох годин. Монтаж займе незначний час на відміну від самої монтажу каркасної частини.

Фіксування банерної частини здійснюється на металевому остові або штативі відповідно до заздалегідь продуманого способу встановлення. На практиці таку фотозону застосовують у приміщеннях та на вулиці, якщо стоїть підходяща погода.

Іншою формою вважають природне тло, що дозволяє значно заощадити на часі і витратах. Це може бути:

  • Стіновий цегляний фрагмент;
  • Природна ділянка;
  • Штакетник із дерева.

При цьому прикрашаються дерева за допомогою стрічок, фотографій, гірлянд, аксесуарів за напрямом тематики. Поруч чудово впишеться пікнік або лава.

Досить популярна лофтова тематика. Вона вільно виконується власноруч, а отримані кадри на дерев’яному або цегляному фоні ще не набридли.












Фотозони до урочистостей

Атрибутика для фотозон підбирається різною.

Залежно від конкретики свята це може бути:

  • Світла палітра квітів до святкування Першого Дня народження у поєднанні з веселкою та хмарами, світу цукерок, галявини з квітами, повітряного царства кульок. Можна скористатися різноманітними зображеннями казкових чи мультиплікаційних персонажів, що оточують символічну «одиничку»;
  • Для свята дитини віком від п’яти до десяти варто спиратися на ті переваги, які властиві імениннику. Якщо для дівчинки це можливо виявляться герої улюблених мультиків або різні лялечки на загальному яскравому фоні, то хлопчики швидше зрадіють зображенням космічних атрибутів або улюбленим спортсменам. Варто запропонувати дитині визначиться з вибором;
  • Святкування випускного – символічне розлучення зі школою. Тут атрибутами можуть стати будь-які варіанти, починаючи від книжок до глобусів та навчальних дощок, поряд із червоною доріжкою, що веде до отримання заповітного Оскара.

До початку підготовки проведення будь-якого свята, варто неодмінно ознайомитися з найкращими роботами дизайнерів на конкретну тему, щоб підібрати для власного виконання найоптимальніший.

Фото найкращих ідей для фотозони