Новорічні вироби своїми руками на 2024 рік: покроковий майстер-клас з фото та описом процесу виготовлення красивих виробів

Новорічний свято приємний своїми попередніми клопотами. Ми чекаємо його з трепетом та захопленням. Очікування подарунків та сюрпризів – один із головних атрибутів свята.

Що може бути кращим за подарунок, зроблений своїми руками. Напередодні передноворічної гармидеру треба знайти час і створити виріб для прикраси або подарунка своїми руками.

Вітальні листівки

Привітання, написане на листівці, зроблена своїми руками, один із найпростіших новорічних подарунків. Тут впораються доросла людина та дитина. Для роботи візьміть аркуші білого та кольорового паперу, клей.Білий папір складіть удвічі, у вигляді книжки. З зеленого паперу вирізаємо ялинку та наклеюємо по центру першої сторінки.

Нарядити деревце можна за допомогою підручних матеріалів:

  • Вирізаними з паперу кульками, сніжинками, сніговиками;
  • Уламками розбитих ялинкових прикрас;
  • Об’ємними аплікаціями з ватних паличок або ватних дисків;
  • Новорічний дощ та мішура.

Ялинка для листівки ефектніше виглядає, якщо зроблена з трубочок для коктейлю або з ватних паличок. Наклеюємо нижню найдовшу паличку, зменшуємо рівномірно довжину в міру просування вгору. Завершуємо композицію верхівкою у вигляді зірки або конуса, вирізаного з кольорового паперу.

Листівка, підписана власною рукою, а не куплена в магазині, стане найщирішим подарунком для ваших близьких.