Весільний подарунок (нареченому та нареченій): що подарувати молодятам у 2024 році? Огляд найоригінальніших та найнезвичайніших подарунків

Весілля—це яскрава подія в житті, насамперед для наречених. Початок нового сімейного життя, спільного побуту. На весілля прийнято дарувати подарунки і не обов’язково, щоб подарунок був дорогий, тому що насамперед дорога увага.

Тому варіантів весільних подарунків безліч: від сувенірної продукції, яка доповнить дизайн сімейного гніздечка до побутової техніки, яка зробить життя молодят більш комфортним.

Прикольні подарунки на весілля

Цікаві та смішні подарунки змусять молодих посміхнутися у день весілля та сміятися, згадуючи пам’ятний день кожну річницю. Наприклад, можна піднести молодим красиво оформлену цеглу, як запоруку сімейного щастя та фундаменту спільного життя.

Цегла можна перев’язати атласною стрічкою або загорнути в папір із побажаннями сімейного щастя. Давно відомо, що молоді мають з’їсти пуд солі у спільному житті.

  • У зв’язку з цим можна подарувати гарний мішечок із сіллю. У сіль можна покласти грошову купюру.
  • Подарунок буде більш оригінальним, якщо мішечок пошити своїми руками, а варіантів вишивки або аплікації, яку можна зробити безліч.
  • Шматочок мила і лампочка, на перший погляд є дивним подарунком, але в цьому презенті є прихований сенс: мило означає чисте кохання, а лампочка-світле кохання.

Можна подарувати молодим баночку з медом, але при цьому необхідно пояснити сенс подарунка: перший місяць сімейного життя називається «медовим», а значить мед потрібно буде з’їсти в найближчий місяць, щоб спільне життя завжди було променистим і солодким, як мед.< src="/wp-content/uploads/p>
Скалка нареченій і батіг нареченому буде прикольними та водночас корисними подарунками. Ці предмети будуть нагадувати парі про взаємну повагу.