Осінні вироби: вчимося робити прості вироби для дитячого садка та школи з кольорового паперу, а також природного матеріалу

Осінь. Прекрасна пора року, наповнена буянням фарб. В цей час дозріває врожай, даючи людям не лише продукти харчування, але й величезний природний матеріал для реалізації найсміливіших фантазій та повної свободи творчості.

Діти йдуть до дитячого садка та школи, де проводяться різноманітні виставки та конкурси, дозволяючи відразу заявити про себе, створюючи справжні шедеври та втілюючи в реальність свою уяву.

Повне достаток матеріалу – різнокольорове листя, яскраві квіти, різноманітні плоди, шишки та багато іншого, дає можливість без фінансових витрат створити оригінальні та неповторні вироби своїми руками, показавши їх на творчому конкурсі або прикрасивши інтер’єр.Ексклюзивні ідеї для осінніх виробів

Теплим сонячним денним можна прогулятися парком, збираючи букет з листя різної форми і колірної гами.На березі річки можна зібрати різнокольорові камінці: великі – для підставки, п’єдесталу для майбутнього виробу, а з маленьких можна робити вічка та носики кумедним звіряткам та казковим персонажам.

Ліс подарує не тільки гарне листя, а й незвичайні трави, квіти, хвою та шишки.

  • З усього цього можна створити найрізноманітніші вироби, розраховані на сезон (осінню творчу виставку), а також ті, які прослужать роками, прикрашаючи не лише квартиру чи будинок, а й чудово вписуючись в інтер’єр робочого кабінету, офісу.
  • Заготовленого на користь матеріалу вистачить і для створення новорічних прикрас та подарунків, тому батькам і дітям потрібно лише підготувати ідеї заздалегідь або спонтанно створювати барвисті шедеври.

Окрім природного матеріалу, також слід не забувати про пластилін, клей, папір, тканини та ін.

Що може бути радіснішим за шелестіння осіннього листя, набитого шишками сумки, гримів жолудів та можливості створення унікальних виробів з усього цього?