Вироби на Великдень: для дитячого садка та на конкурс до школи зі всякої всячини своїми руками. Найнезвичайніші вироби 2024 року

Давнє весняне свято слов’яни відзначали за кілька тижнів після проводів зими, коли спалювали її опудало та спостерігали за пробудженням природи. У цей час тварини та свійські птахи приносили потомство, і їх не можна було вживати в їжу, щоб отримати максимальний приплід. Починаючи з середини весни можна було виходити з тривалого посту та заповнювати втрати білка в організмі, починаючи з яєць та молока.

Згодом християнська церква надала святу своєї символіки та біблійного сенсу, але від старовинних традицій залишилися звички зображати на яйцях всілякі картинки та дарувати один одному пасхальні сувеніри, які можна зробити своїми руками.

Дитячі вироби на Великдень

Починаючи з 8-9-ти років, діти можуть брати активну участь у підготовці до свята, особливо якщо у школі оголошуються конкурси та виставки різноманітних виробів на теми весни та християнського віровчення.


Залучення дітей до приготування пасок, розфарбування писанок та виготовлення інших сувенірів та подарунків відбувається на хвилі світлого настрою, пов’язаного з пробудженням природи.

До них можна віднести виготовлення символічних яєць із різних підручних матеріалів та розфарбовування їх відповідно до тематики свята. Також прийнято виготовляти символічні гнізда птахів, різні підставки та плетені кошики, паски з декоративних матеріалів, яскраво розфарбовані для прикраси святкового столу.