Подарунки з дерева: 140 фото-прикладів красивих сувенірів з дерева для чоловіків, жінок, дітей, на весілля, ювілей та Новий рік

Дерево – унікальний витвір природи. Це лагідний будинок для тварин та птахів, захищений висотою та могутніми гілками. Воно забезпечує людей їжею, киснем, приємною прохолодою. Дерево – джерело тепла, поживних речовин для ґрунту, універсальний будівельний та оздоблювальний матеріал.

М’яка деревина – чудова сировина для невтомних умілих рук та творчої фантазії художників, скульпторів, звичайних людей, які вміють бачити прекрасне, не лінуються створювати неповторні вироби для прикраси свого та життя інших людей.

Особливості дерев’яних подарунків

З дерев’яними виробами, обробкою з дерева будинок стає більш теплим, затишним. Деревина приємна на дотик, заспокоює та утихомирює.

Для неї характерні теплі відтінки колірної гами:

  • Жовті,
  • Помаранчеві
  • Кавові,
  • Коричневі
  • Червоні,
  • Бордові.

Оточена такими відтінками людина заспокоюється, підживлюється бадьорістю, енергією, самовідновлюється. До нього повертається життєва сила, впевненість та цілеспрямованість.

Коліри деревних порід благотворно впливають на нервову систему, створюють настрій комфорту та захищеності, сприяють повноцінному відпочинку, одужанню при хворобах. Допомагає покращити здоров’я та пахощі дерева.

Аромати багатьох порід мають зцілюючу дію. Хвойні дерева виробляють фітонциди, тому цілющий аромат соснової деревини має протизапальні властивості, знезаражує, зменшує кількість цвілі, паразитів, уповільнює процеси гниття, регулює вологість у приміщенні.