Військові вироби до школи та дитячого садка: покроковий майстер-клас з виготовлення цікавих виробів на військову тематику, 150 фото

Складні вироби на військову тематику

Під цим визначенням варто розуміти, як правило, масштабні проекти, що складаються з великої кількості елементів високої деталізації з повною функціональністю. Як приклад, розглянемо модель пістолета Макарова, зробленого з паперу.

Матеріали та особливості

Для того, щоб зробити такий виріб, не потрібно самостійно створювати креслення. Достатньо завантажити розгортку з інтернету. Однак для її правильного читання та друку знадобиться спеціалізована програма роботи з файлами подібного типу. Все, що залишиться користувачеві, завантажити та роздрукувати розгортку.






Далі необхідно вирізати кожну окрему частину та склеювати її, формуючи таким чином частини майбутнього пістолета.

Рекомендується наклеювати листи роздрукованої розгортки на щільний, не гофрований картон. Так буде простіше працювати з деталями і при цьому сама виріб вийде якісніше.

Окрім цього знадобиться:

  • Ножиці
  • Канцелярський ніж
  • Лінійка
  • Клей
  • Грунтівка
  • Фарба в балончиках




Після того, як усі деталі будуть вирізані та склеєні, потрібно починати їхню остаточну обробку. З цією метою використовується ґрунтовка.

  1. Вона дозволяє зробити картонні деталі твердими, що значно покращує тактильні відчуття і якість виробу.
  2. Перед нанесенням деталі додатково обклеюються 1-2 шарами тонкого, газетного паперу, щоб грунтовка лягла рівно і надійно на шорсткувату паперову поверхню.
  3. Після того, як вона висохне, проводиться шліфування та вибивання різних стиків, насічок, штампів тощо. Після цього деталі фарбуються із балончиків у потрібний колір.





Після повного висихання вони збираються в єдину конструкцію. Крім того, знадобиться пара пружин, одна велика для поворотного механізму затворної рами, друга менша для подачі патронів в обоймі.