Подарунки ручної роботи: 120 найцікавіших ідей подарунків на будь-який вид свята (інструкція, як зробити + фото)

У сучасному світі досить складно догодити людині з подарунком, тому що зараз кожен має все й із надлишком. І якщо близьким та рідним догодити простіше, то малознайомим людям підібрати подарунок стає справжньою проблемою.

Наприклад, коли хочеш зробити приємне колегі та привітати його з днем ​​народження, але мало знаєш про його захоплення та добробут. Звичайно, якщо часу на пошуки презенту мало, то можна позбутися грошима. Але такий подарунок не можна зробити, наприклад, начальнику. У такому разі на виручку прийде саморобний подарунок.

Його переваги очевидні :

  • Унікальність. У такий подарунок вкладається частка душі автора, що підвищує його цінність в очах іншої людини. Тому подарунок, створений власноруч, безперечно, буде унікальним. Так само не можна буде знайти у звичайних магазинах.
  • Доступність матеріалів для створення сувеніру. Практично всі подарунки можна зробити з підручних засобів, які є в будь-якому будинку або найближчому магазині.
  • Різноманітність. При створенні презенту ручної роботи можна керуватися великою кількістю ідей як з інтернету, так і черпати їх з власної голови.
  • Якість. Створюючи подарунок самостійно, можна бути впевненим у якості.