Іменні подарунки для жінок та чоловіків на день народження. Список зі 125 фото ідей для цікавого сувеніру з гравіюванням

Дарити подарунки, як і отримувати шалено приємно. Майже жодна урочистість не обходиться без вручення презенту. Подарунок – це саме той елемент, який легко допоможе віддячити батькам, друзям, близьким родичам і навіть колегам.

Єдиною проблемою таких презентів є те, що вони не мають індивідуальності. Вони не кажуть самі за себе, кому призначені.От тому були придумані іменні або як ще називають персональні подарунки. Їх дізнатися не складе особливих труднощів, тому що на них наносять ініціали, зображення або вітальну мову, яка спрямована персонально до іменинника урочистостей. І звичайно ж таке привітання не тільки приємно отримати, а й подарувати, викликавши повагу в людині, що дарує.

Що таке іменні подарунки

Подарунок, що діляться на іменне призначення, безліч. Але вони мають одну подібність – це напис на них, причому не має значення кому вона буде адресована.
Різновид іменних презентів:

  • Посуд з індивідуальним оформленням;
  • Банні приналежності з вишивкою ініціалів;
  • Чохол для телефону або зарядного пристрою;
  • Аксесуари для ПК;
  • Індивідуальний календар;
  • Освітлювальний прилад з гравіюванням;
  • Виріб для зберігання грошей або документів.


Вибір такого подарунка потрібно починати з такого важливого моменту, як індивідуальні уподобання іменинника. Тільки в цьому випадку презент справді принесе радість. Адже не буває такого, що непитущій сподобається фляжка, навіть якщо вона буде в єдиному екземплярі і обрамлена іменними значеннями.


Або ж сучасник, який використовує електронні гаджети, напевно не буде в захваті від іменної записника. Тому навіть вдале гравіювання не врятує зовсім непотрібну річ.