Вироби з мішури: вчимося робити до Нового року прикраси на ялинку своїми руками з мішури, картону, паперу, іграшок та сніжинок

Прикраси з мішури чудово доповнять не лише новорічне ялинове дерево, а й домашній чи офісний інтер’єр. Пухнастий, мерехтливий декор є чудовим матеріалом для творчості, з якого можна створювати цікаві вироби.

Ідеально для цього підходить дротяна мішура, що відрізняється пластичністю, легкістю кріплення. Однак для деяких прикрас можна вибрати будь-яку нитку, що переливається. Для економії матеріалу, як основу можна використовувати торішні прикраси, у тому числі невеликі шматочки.

Новорічні панно з мішури

Казкова картина з різнокольорових елементів стане чудовим декором стіни будинку або офісу.

Для її виготовлення необхідно підготувати такі компоненти:

  • Гілочки натуральної або штучної ялинки;
  • Щільний картон;
  • Ялинкові кулі;
  • Фотографії або стилізовані зображення.

Спершу з листа картону слід вирізати прямокутну рамку. До цієї заготовки далі приклеюють стрічки з мішури за допомогою канцелярського степлера, худоби або ниток. Зверху необхідно закріпити ялинкові кулі, а на бічних сторонах розмістити ялинові гілки.

По центру виробу мають фотознімки або добірку зображень у вигляді колажу.Розвісити кілька таких святкових виробів можна вдома, у дитячому садку, школі, або біля ялинових дерев у будь-якому офісному приміщенні.