Подарунок дівчинці своїми руками: ТОП-130 фото актуальних ідей для створення виробів з паперу, пластиліну та підручного матеріалу

Подарунок маленькій принцесі, зроблений своїми руками, має бути унікальним і принести їй радість. Дівчата-милі, повітряні створіння, що дарують радість усім довкола. Своїм подарунком ви повинні підтримати юну красуню, порадувати її, дати їй зрозуміти, що світ прекрасний, як вона сама. Що може бути цікавим для дівчинки? Дівчинці може бути цікаво все: її зовнішність, одяг, сумки, іграшки, оформлення кімнати, цікаві ідеї.

Тому при виборі подарунка для дівчинки визначтеся з тим, що ви зможете зробити якісно, ​​які матеріали у вас є чи зможете їх купити. Ідей для подарунків безліч, головне порадувати дівчинку.

Аксесуари для дівчинки

Дівчата дуже люблять одягатися, тому для юної красуні гарним подарунком будуть зроблені своїми руками шпильки для волосся, брошки, браслети, намисто, оригінально оформлене дзеркало або гребінець для волосся або обідок, зроблений у вигляді корони.

  1. Шпильку для волосся або брошку можна зробити з атласних стрічок. Стрічки можна згорнути в рулон, і отримані трояндочки наклеїти за допомогою клею-пістолета на основу для шпильки. Якщо ви володієте технікою канзаші, можна зробити їх у цій техніці.
  2. Браслети та намисто легко зробити з намистин або бісеру та тонкої гумки, які продаються в спеціалізованих магазинах. Цей подарунок може зробити кожен, нанизавши намистини на резинку. Яскраві прикраси завжди принесуть задоволення юній модниці.Можна сплести браслет із ниток. Такі браслети завжди популярні у дівчаток.
  3. Рамку дзеркала і ручку гребінця можна оформити дрібними предметами: бісером, паєтками, черепашками, ґудзиками. Головне, щоб це було зроблено оригінально.
  4. З обідка для волосся можна зробити красиву корону принцеси, використовуючи картон або пінопласт, фарби та дрібні прикраси.