Подарунок брату: ТОП-140 простих та оригінальних подарунків на день народження

На всілякі свята прийнято робити подарунки своїм рідним та близьким, оскільки це не тільки прийнята у багатьох культурах річ, а й спосіб підняти настрій дорогій людині, висловити свою повагу та подяку.

Вибір подарунок для родичів буде легшим, ніж вибір презенту для навряд чи знайомої людини або, наприклад, колезі по роботі, адже кожна людина тією чи іншою мірою знає про справжні інтереси своєї близької людини і має уявлення про те, що може стати в нагоді у повсякденному житті або в побуті.

 • Фото найкращих ідей для подарунка брату
 • На що звертати увагу при виборі подарунка

  При виборі подарунка для брата необхідно звернути увагу на деякі ключові моменти:

  • Вік. Він відіграє важливу роль, оскільки для старших братів віком 18 років і старших необхідно вибирати відповідні віку корисні подарунки, які будуть корисні у побуті.
  • Для молодшого братика дошкільного віку як подарунок можна піднести іграшку, що розвивається, або конструктор для розвитку моторики рук і розвитку просторового мислення.
  • Школярі молодших класів знадобляться шкільні приналежності та предмети для творчості, які активно використовуються на уроках образотворчого мистецтва. Школярам середньої та старшої школи до смаку припадуть аксесуари для мобільного телефону та інша електроніка.

  Рід діяльності. Важливо розглядати сферу діяльності брата при виборі подарунка.

  • Легше всього підібрати подарунок для спортсменів: якщо його підібрано правильно, то брат-спортсмен активно користуватиметься, наприклад, наколінниками під час гри у волейбол або ж стильною пов’язкою під час гри в теніс, завдяки якій волосся, що спадає на лоб, не заважає грі.
  • Для братів, задіяних у сфері музики, наприклад, гітаристам, знадобляться медіатори, капастр та інші аксесуари до музичних інструментів.

  Особисті інтереси. Якщо ви часто спілкуєтеся зі своїм братом, то ви 100% знаєте про його інтереси.

  • В цю категорію входить музичні уподобання, захоплення будь-яким видом творчості, любов до серіалу/фільму/аніме, можливе захоплення персонажем або публічною особистістю.
  • Відповідно з легкістю можна підібрати подарунок. Фанат всесвіту Marvel оцінить подарунок у вигляді футболки, кружки або чохол для телефону з однойменним написом, а справжнє захоплення приведе колекційне видання коміксів.
  • Прихильнику якого-небудь рок-гурту, репера або іншого виконавця можна подарувати мерч від улюбленого артиста.Якщо ваш брат захоплений творчістю, наукою чи історією, чудовим подарунком буде книга з відповідною тематикою.

  Привід. Вирішальну роль при виборі подарунка відіграє привід чи свято, на честь якого дарується презент. На ювілей або в день повноліття бажано подарувати щось пам’ятне, що нагадуватиме про цей день, адже таке буває лише раз у житті.