Вручення подарунків на весіллі: коли і як дарують? Список жартівливих привітань із врученням прикольних подарунків із приказками

Найважливіша частина на будь-якому весіллі — церемонія вручення подарунків від гостей. Ще кілька десятків років тому урочисту подію відзначали кілька днів. Тамада мав можливість провести вітальну частину у кілька етапів, щоб запрошені не втомлювались.

Тепер усе по-іншому. Сучасні весілля найчастіше відбуваються у нетрадиційному варіанті, з особливим розкладом святкового дня, і гості можуть легко розгубитися у пошуках відповідного часу для вручення презенту.

 • В який момент дарують букети
 • Ціна подарунку
 • Фото вручення подарунків на весіллі
 • Коли дарувати подарунки

  За традицією наречені приймають вітання та квіти на урочистій реєстрації в ЗАГСі та наступному вінчанні. Вручати подарунки молодим прийнято на весільному банкеті, розрахованому лише на кілька годин.

  За цей час гості повинні встигнути не лише особисто привітати молодят, а й від душі повеселитися.

  Тому багато провідних весільних заходів пропонують клієнтам не розтягувати вітальну частину, а використовувати менш стомлюючі та легкі схеми.

  Важливо! «Необхідно пам’ятати, що молодятам доводиться стояти на ногах усю церемонію».

  На початку застілля

  Відмінний варіант для дуже скромних осіб, які вважають, що їх презент надто скромний, щоб показувати його всім запрошеним.

  • Також дарування на початку святкування припаде до душі тим людям, які соромляться говорити застільне мовлення.
  • Коли весільний ведучий попросить його сказати побажання, гість із спокійною душею зможе відповісти, що вже привітав молодих на самому початку.
  • Перевага такого варіанту полягає в тому, що при об’ємному подарунку не доведеться шукати місце, куди його покласти.

  Нестача: Якщо на весіллі присутня велика кількість гостей, то може виникнути непотрібна черга та метушня, що супроводжується зім’ятими та сумбурними привітаннями.

  Під час бенкету

  Найпоширеніший варіант вручення подарунків на весіллях. По черзі кожна сім’я або окремо запрошений гість встають із-за столу і кажуть тост, напутні слова, а потім обдаровують молодят. Звичай забирає багато часу.

  • Приміром, якщо запрошено сто чоловік і кожен говоритиме хоча б по 5 хвилин, на вітання піде весь вечір.
  • Такий варіант особливо прийнятний для тих гостей, які підійшли до вшанування нареченого з творчим підходом — написали вірші, мініатюру, сценку або відео-вітання.

  На замітку! «Привітання молодят під час банкету добре тим, що запрошені почуваються впевненіше, тости звучать голосніше і кожен може проявити свої творчі здібності».

  Групове вітання

  Вручення подарунків від цілої групи осіб є ще одним варіантом організації поздоровлень. Ведучий намагається об’єднати гостей за рівнем кревності, подруг нареченої, друзів нареченого.

  Вони підходять до наречених, один із гурту вітає їх зі знаменною подією і після цього всі дарують свої подарунки. В результаті ніхто не відчуває ущемлення або незручність.

  Батьки нареченого та нареченої, представники старшого покоління – дідусі та бабусі користуються винятковим правом кожному окремо висловити сердечні привітання дітям.

  Рада! «Якщо гість приготував винятковий презент та бажає вручити його персонально, слід заздалегідь сказати про свій намір ведучому».


  Європейський варіант

  Багато організаторів весіль пропонують розглянути альтернативний традиційний спосіб європейський варіант збору подарунків.

  • Виглядає він так: у банкетному залі та безпосередньо біля входу ставлять стіл, коробку для подарункових конвертів, біля яких стоять винуватці урочистостей.
  • До них підходять гості, вимовляють кілька вітальних фраз та вручають подарунки.
  • Потім прямують до банкетної зали і розсаджуються за столики згідно з іменними картками.
  • Вони дають чудову можливість розмістити запрошених, виходячи з принципів взаємної симпатії, ступенем знайомства.

  Найпершими новоспеченими чоловіка та дружину вітають батьки, потім близькі родичі, товариші, колеги по роботі.Також гостей можна запрошувати за заздалегідь складеним списком, зачитуючи пару рядків про запрошене: хто він, ким доводиться нареченим. Вийде не лише процедура дарування, а й знайомства.

  Виготовлений весільний подарунок повинен мати ефектну упаковку. Оригінальне вручення презенту надовго запам’ятається молодим. Це може бути вірш свого твору, куплет із музичного шлягера.

  Головне – вкластися в короткі часові рамки, щоб гості не почали відверто нудьгувати.


  Особливий варіант

  Може так статися так, що гість через обставини, що склалися, не може прийти на весілля або подарунок занадто великий, або наречені, потратившись із весільними клопотами, просять когось із запрошених подарувати презент задовго до банкету.

  Отже, підготовлений подарунок можна надіслати поштою або заздалегідь передати його молодятам.

  • Бує і навпаки — людина не змогла потрапити на урочистий захід, будучи у відрядженні чи взагалі в іншій країні.
  • У будь-якому разі рекомендується привітати молодих у день урочистостей, а подарунок вручити протягом місяця після проведених урочистостей.

  У який момент дарують букети

  На весілля всі гості приходять із квітами, які вручають нареченій. Найчастіше це відбувається в районному ЗАГСі, після того, як закохані офіційно поставили підписи і реєстратор пропонує присутнім привітати молодих.

  Коли гості приїжджають одразу до ресторану, то квіти дарують під час вітальної промови. Щоб букет не поник, слід попросити у обслуговуючого персоналу вазу з водою.

  Ціна подарунка

  Отримавши надто дорогий презент від малознайомих людей, пара відчуватиме незручне почуття. Хоча ціна подарунка і не є головним фактором, все одно не варто впадати у крайності.

  Вартість презенту має визначатися матеріальним становищем та здоровим глуздом. Варто пам’ятати, що гроші в молодій сім’ї ніколи не будуть зайвими на відміну від четвертої кавомашини та третьої покривала, що абсолютно не гармоніює за кольором шпалер у спальні наречених.

  Кожна пара самостійно визначає час вручення гостями подарунків. А для запрошених головне урочисто і щиро його вручити!

  Фото вручення подарунків на весіллі