Вручення подарунків на весіллі: коли і як дарують? Список жартівливих привітань із врученням прикольних подарунків із приказками

Групове вітання

Вручення подарунків від цілої групи осіб є ще одним варіантом організації поздоровлень. Ведучий намагається об’єднати гостей за рівнем кревності, подруг нареченої, друзів нареченого.

Вони підходять до наречених, один із гурту вітає їх зі знаменною подією і після цього всі дарують свої подарунки. В результаті ніхто не відчуває ущемлення або незручність.

Батьки нареченого та нареченої, представники старшого покоління – дідусі та бабусі користуються винятковим правом кожному окремо висловити сердечні привітання дітям.

Рада! «Якщо гість приготував винятковий презент та бажає вручити його персонально, слід заздалегідь сказати про свій намір ведучому».


Європейський варіант

Багато організаторів весіль пропонують розглянути альтернативний традиційний спосіб європейський варіант збору подарунків.

  • Виглядає він так: у банкетному залі та безпосередньо біля входу ставлять стіл, коробку для подарункових конвертів, біля яких стоять винуватці урочистостей.
  • До них підходять гості, вимовляють кілька вітальних фраз та вручають подарунки.
  • Потім прямують до банкетної зали і розсаджуються за столики згідно з іменними картками.
  • Вони дають чудову можливість розмістити запрошених, виходячи з принципів взаємної симпатії, ступенем знайомства.

Найпершими новоспеченими чоловіка та дружину вітають батьки, потім близькі родичі, товариші, колеги по роботі.Також гостей можна запрошувати за заздалегідь складеним списком, зачитуючи пару рядків про запрошене: хто він, ким доводиться нареченим. Вийде не лише процедура дарування, а й знайомства.









Виготовлений весільний подарунок повинен мати ефектну упаковку. Оригінальне вручення презенту надовго запам’ятається молодим. Це може бути вірш свого твору, куплет із музичного шлягера.

Головне – вкластися в короткі часові рамки, щоб гості не почали відверто нудьгувати.