Ідеї ​​подарунку на весілля: список найбільш незвичайних та оригінальних подарунків у 2024 році від батьків чи друзів

Весілля дуже знаменна та значуща подія. Молодята хочуть, щоб вона запам’яталася на все життя, процес фіксують на відеокамери, роблять знімки, проте це лише святкування. Молодого подружжя чекає подальше спільне життя, до якого вони ретельно готуються.

Багато гостей, близьких та друзів намагаються подарувати щось, що буде максимально корисно у побуті, використовуватиметься щодня, проте це далеко не єдиний варіант подарунку, який можна зробити на весілля. Розглянемо кілька неординарних подарунків, яким буде раді молоде подружжя.
Політ на параплані

Польоти на параплані досить затребувані та мають певну популярність, проте досі ще не всі навіть знають про таку можливість. Така можливість коштує відносно недорого, від 3 тисяч рублів за одну людину. Це низька вартість у порівнянні з тим досвідом та емоціями, які людина отримує натомість.

Тут варто зазначити, що передбачено два варіанти польоту: Самостійний та з інструктором.

  1. Перший варіант можливий лише в тому випадку, якщо людина має відповідні навички, закінчила спеціальні курси та має сертифікат.
  2. Другий варіант значно простіше, не потрібно мати жодних навичок, польоти здійснюються в тандемі з інструктором, він управляє парапланом, принагідно пояснюючи особливості його пристрою, даючи можливість тим, хто інструктується, також управляти польотом.

Це чудовий варіант для молодого подружжя, зарядитися позитивними емоціями, внести різноманітність у сімейне життя.

Рекомендується дарувати сертифікат з терміном придатності не менше 3 місяців. Це дозволить людям вибрати найбільш вдалий час для використання.