Букет на весілля у подарунок від гостей та батьків: які квіти дарують молодятам? Вибираємо букет для нареченого та нареченої

Одне з найважливіших значень на весільній церемонії займають квіти. Великі та маленькі букети, поодинокі квіти або розкішні квіткові композиції використовують для прикраси весільного залу, святкового кортежу.

Їх тримає в руках наречена, а також із чудовими букетами на весільне свято приходять практично всі запрошені гості. Щоб зробити підходящий букет для вручення молодятам не обов’язково бути професійним флористом, головне, щоб обрана квіткова композиція була ніжною, стильною та витонченою.

Букет як символ весілля

Квіткові композиції на урочистості одруження підносять для того, щоб підкреслити радість святкових хвилин, подарувати незабутній колорит і зробити нареченого та наречену трохи щасливішою.

  • Варто відзначити, що всі квіти в букеті мають певний сенс і значення.
  • Наприклад, троянди символізують любов, красу та міцні взаємини, півонії — витонченість, елегантність та прихильність, конвалії або бузок підкреслюють чистоту та невинність.

Непорочність і шляхетність символізують лілії, а гербери або великі ромашки означають побажання вірності, довголіття чи благополуччя у сімейному житті.

Тому, вибираючи квітучі рослини для весільного букета, треба продумати всі можливі варіанти.