Прикольні подарунки на весілля: від батьків, колег та свідків. Жартівливі ідеї подарунку для молодят зі змістом

При виборі подарунка треба врахувати

Якщо наречені після весілля житимуть разом з батьками, то не варто дарувати меблі, побутову техніку, кухонне начиння. Такі подарунки можуть роками зберігатися у коморі, адже у квартирі родичів і так є все для життя.

  1. Молодята ж, які тільки збираються жити в окремій квартирі, навпаки, будуть раді отримати предмети меблів, інтер’єру, посуд, текстиль та багато іншого для облаштування будинку.
  2. Молодим людям, які вже проживають разом, слід дарувати те, чого в них немає, орієнтуючись на їхні потреби. Оскільки всі побутові речі вони, напевно, вже придбали.
  3. Парі, яка очікує малюка недоцільно дарувати дитячі речі та предмети для майбутнього спадкоємця. Адже це день одруження, а, отже, свято винятково двох людей та їхнього кохання.
  4. Людям, які йдуть під вінець, повторно краще дарувати емоції: квитки на заходи, подорожі, путівку на відпочинок або подарункові сертифікати.

У будь-якому випадку правильніше і простіше було б поцікавитися у майбутнього подружжя, щоб вони хотіли отримати на весілля як подарунок.

Категорії подарунків:

  1. Грошові – завжди актуальні і всім.
  2. Побутові – допомагають швидко налагодити побут (техніка, меблі, аксесуари для дому).
  3. Дорогі подарунки – гостро необхідні молодій сім’ї для початку самостійного життя, не влазячи в кредит та іпотеку (квартира, автомобіль, заміський будинок).
  4. Нематеріальні цінності – допоможуть здійснити мрії та бажання нової родини, залишать позитивні емоції на довгі роки (подарунки своїми руками, сертифікати, квитки, подорожі).