Новорічні вироби своїми руками на 2024 рік: покроковий майстер-клас з фото та описом процесу виготовлення красивих виробів

Фігурки

Новорічні вироби у вигляді зайчиків, білочок, символів року, совушок, казкової жар-птиці, а також будиночки, грибочки можна створити в техніці орігамі.

  • Є схеми вив’язування фігур різних розмірів гачком або спицями.
  • Або просто задекорувати пластикову пляшку з-під йогурту за допомогою тканини, кольорового паперу, вовняних ниток.
  • За основу беруть картонну втулку або порожню бобіну з-під ниток або пряжі.

Фігурки Діда Мороза, Снігуроньки виготовляються за тією ж технологією. Їх можна подарувати як доповнення до подарунка або поставити під новорічну ялинку.

Панно настінне

Тут потрібно увімкнути уяву та придумати тематику малюнка. Для основи береться твердий картон або шматок ДВП. Вирізаємо його у формі кола, квадрата чи прямокутника. Рамку робимо із трубочок для коктейлю.

Підійде також облямівка, тасьма або тонка мереживна стрічка, наклеєна по периметру майбутньої картини. Далі треба вибрати ті матеріали, з якими зручніше працювати.

  • Панно створюється з гудзиків, бісеру, природних матеріалів.
  • Зображення ялинки, Діда Мороза або подарунка у святковій упаковці можна виготовити без спеціальних навичок.
  • Для творчих людей, які не бояться створювати художні шедеври з намистин, ниток, гудзиків або бісеру, не важко продумати і здійснити складніші сюжети.
  • Це можуть бути фігурки тварин, зимові пейзажі, казкові птахи або фантазійний орнамент.

Ті, хто володіє технікою ліплення, виготовляють шедеври з глини. Умільці, які працюють із натуральним деревом, можуть випиляти іграшки з фанери. Рукоділки шиють м’які іграшки своїми руками.

Результат один — святковий новорічний настрій. Кожен здатний зробити виріб або декор, використовуючи уяву та підручні засоби.