Подарунок на ювілей 50 років: список із фотографіями популярних ідей подарунку або презенту для іменинника (людини у якої все є)

П’ятдесят років зазвичай завжди святкують, бо це важлива та кругла дата. При цьому досить складно підібрати подарунок ювіляру, тому що у цьому віці зазвичай уже є.

Але для будь-якої людини, чи то чоловіка чи жінки, завжди можна підібрати кілька варіантів, у тому числі і жартівливих. Можна скористатися порадами зі статті, якщо ідей немає.

Що краще подарувати на ювілей 50 років

Цей вік є серединою життєвого шляху. Як правило, до цієї дати людина вже досягла багато чого, її вже не хвилюють ті проблеми, що стоять перед молодим поколінням. Але все ж таки попереду багато турбот, можуть з’явитися онуки, тому однозначно ще рано думати, що приходить старість.

  • Зазвичай у цьому віці люди вже визначаються з хобі, тому займаються тим, що дійсно цікаво. Тому можна дарувати щось, що прикрасить дозвілля і принесе радість.
  • Так, чоловік-рибалка може отримати в подарунок щось для риболовлі, а жінці, яка любить готувати, можна подати побутову техніку або гарний посуд.
  • Хтось у цей час купує дачу, тож не зайвим будуть і предмети для її облаштування. Це може бути навіть якась техніка для догляду за ділянкою, наприклад мотокоса.
  • Деякі віддають перевагу оригінальним подарункам. Для цього цілком підійде портрет. Необов’язково він має бути суворим. Якщо ювіляр з гумором, можна замовити шарж.Можна зробити портрет усієї родини, це буде приємно подвійно.

Для жінок зазвичай підбирають подарунки, які підкреслюватимуть її красу та елегантність. Чоловікові подають презенти, які підкреслюватимуть його статусність, верховенство.

Подарунок може бути і іменним, отримати його приємно, тому що він буде індивідуальним і призначатиметься лише для ювіляра.

Краще не робити жартівливі подарунки, які стосуються віку, бо не всім це буде приємно. Особливо жінкам, бо згадувати їхній вік взагалі непристойно.