Як зробити подарунок на день народження — незвичайні ідеї та простий майстер-клас зі схемами оригінальних виробів, 105 фото

Генеалогічне дерево

Дуже незвичайний та корисний подарунок. Особливо його оцінять батьки, бабусі та дідусі. Найбільш ефектно виглядає у великих сім’ях.

  • Форма дерева може бути різною, головний момент – різнокольорові кружечки з наклеєними на них фотографіями родичів.
  • Наприклад, можна наповнити картонну коробку солодощами, черепашками або різнокольоровими камінчиками та вставити в цю основу дерев’яні палички або гілочки (висота має бути різною) з листочками/квіточками, на яких наклеєні фотографії.

При появі кожного нового члена сім’ї таке дерево можна поповнювати фотографією нового родича.


Декоративна подушка

Прекрасною прикрасою інтер’єру та гордістю іменинника буде витончена диванна подушка. Найпростіший варіант – пошити 2 однакових квадрати або прямокутники і помістити всередину наповнювач (синтепон, вата або інший, куплений у магазині для рукоділля).

  • Тканина може бути однотонною, декорованою кантом, мереживом, складочками з атласної стрічки, аплікацій та багато іншого.
  • Можна взяти яскравий різнокольоровий текстиль із красивими візерунками, милими звірятками або незвичайними геометричними фігурами.

Якщо вже зовсім не вмієте шити виріб цілком, то купіть готову і своїми руками прикрасьте її ексклюзивними елементами декору. Особливо зворушливо виглядають теплі побажання, вишиті красивим стібком або з намистин, глітера, блискіток.