Подарунок дружині на весілля та річницю від чоловіка: який сюрприз можна зробити? Оригінальні та недорогі варіанти для подарунка

Весілля — це незабутня подія, яка запам’ятається у будь-якому випадку. У цей день відбувається багато всього цікавого, яке стає важливим для молодих. Увагу наречених привертає не тільки те, що відбувається на урочистості, але і подарунки, якими щедро вшановують новоспеченого подружжя. Не тільки гостям прийнято презентувати пари. Самі наречені теж готують знаки уваги один одному.

Існують традиції та тенденції, на які орієнтуються, обираючи подарунок дружині чи чоловікові. Як завжди, варіантів для жінки більше, визначитися не важко.

Особливості подарунків для дружини на весілля

Вибираючи подарунок дружині на весілля, не обов’язково сильно витрачатися. Подія передбачає великі фінансові вкладення. Учасникам пари краще заздалегідь домовитися про приблизну суму, яку можна витратити на сюрпризи один одному.

 • При цьому не треба подавати майбутній дружині відверту дрібничку та дешевку.
 • Жінки не зазнають неуваги, а також посереднього ставлення.
 • Найкраще, якщо чоловік вручить дружині щось особисте.

Ця річ повинна підкреслювати значущість персони, відповідати особистим інтересам.


Як зробити правильний вибір подарунка

Людині, яка стала майже рідною, зробити вибір подарунка зазвичай нескладно.Важливо догодити обраниці, зрозуміти її особисті побажання.

Зробити це легко таким чином:

 1. Прямо запитати дівчину про те, що вона хоче. У крайньому випадку, якщо передбачається зробити сюрприз, припустимо акуратно дізнатися, ставлячи питання, що наводять. Зрозуміти побажання нареченої вдасться через розмову з близькими подругами майбутньої дружини або її родичами.
 2. Якщо хочеться порадувати дружину, але визначитися з подарунком самостійно, то доведеться скористатися дедуктивним методом. Потрібно згадати про захоплення своєї дівчини. Десь у розмові вона могла обмовитися про свої побажання.

 3. Незважаючи на часту обмеженість бюджету на подарунки один одному на весілля, дуже економити на знаку уваги жінці не можна. Найкращий презент не обов’язково дорого коштує. Це може бути стильна, ефектна річ, здатна заволодіти увагою.

Найуспішнішим презентом стане річ, просякнута духом романтики. Найкращим варіантом стане виріб, що несе певний сенс. Правильно наголосити на моментах зі щасливого минулого або підкреслити близькість ідилії майбутнього.

Популярні варіанти презентів дружині від чоловіка

Бажаючи купити правильний подарунок дружині на весілля, доречно звернутися до традицій. Це не обов’язково банальні речі, але вони незмінно зрозумілі та символічні.

Припустимо зупинитися на оригінальній, практичній чи цікавій ідеї.


Традиційні весільні подарунки від чоловіка

Не сподіваючись на правильний перебіг своїх думок, чоловіки часто вважають за краще зупинятися на традиційних варіантах подарунків для дружини на весілля. Консервативний підхід при виборі безпрограшний.

До категорії класичних презентів відносять:

 1. Коштовності. Кожна жінка трепетно ​​ставиться до прикрас. Подарувати доречно будь-який ювелірний виріб. Найкраще, якщо це буде не кільце. На весіллі пріоритет належить обручці цієї прикраси. Не виключено зупинитися на модній біжутерії.
 2. Лав сторі. Це може бути спеціально виконана фотосесія або зібрання зображень найкращих моментів. Найвдаліше зробити цілу книгу з гарним оформленням. Колаж, виконаний власноруч, також допускається.
 3. Спідня білизна. Гарним презентом стане гарний комплект. Такий подарунок символічний, співзвучний зізнанням у коханні. При виборі важливо вгадати розміром. Якщо чоловікові складно визначитися з бюстгальтером та трусиками, то припустимо зупинитися на шовковій піжамці з халатиком.

Правильним доповненням будь-якого подарунка стане букет. Весілля і так рясніє квітами, тому не треба намагатися виділитися чимось особливим. Важливо підкреслити романтичність настрою, унікальність події.

Практичні подарунки для дружини

Весілля — дорога з фінансового погляду подія. Багато пар в організацію свята вкладають чималі кошти. Тому на подарунках один одному нерідко молодята прагнуть заощадити.

Вдалим рішенням стане придбання корисних речей. У цьому випадку не доведеться сильно заощаджувати, а практичне піднесення успішно виправдає витрати.

У цій категорії прийнято дарувати:

 • Красивий одяг, взуття;
 • Набір якісної косметики або парфуми;
 • Актуальний аксесуар;
 • Товари з розряду хобі.

Практичний подарунок доречно супроводжувати оригінальним сувеніром. Це може бути творча фігурка, мильний букет, м’яка іграшка. Це внесе додатковий сенс у подарунок, позбавлений особливої ​​яскравості.

Оригінальні знаки уваги для дружини

Людина, яка прагне здивувати і вразити свою половинку, завжди придумає як це правильніше зробити. Оригінальний сюрприз може стати доповненням чи основою презенту.

До таких сюрпризів відносять:

 1. Магнітно-грифельну дошку для записів на холодильник. Тут можна залишати зізнання у коханні, корисні послання.
 2. Картину із зображенням вашої пари. Це може бути найбільш зворушливий момент історії відносин, виріб в модному стилі.
 3. Вічна троянда у колбі. Квітка стане символом любові, що не згасає.
 4. Коробка з живими метеликами. Це просто несподівано, цікаво.
 5. Столик для сніданку в ліжко. Чоловік при всіх присутніх клянеться регулярно балувати дружину.
 6. Плед із рукавами на двох. Такий предмет дозволить затишно проводити прохолодні вечори, незважаючи на можливі негаразди.


Придумати вдасться багато різних ідей. Нареченому корисно включити свою уяву. Не зайвою виявиться увага до персони своєї майбутньої дружини. Будь-який прикольний презент має бути правильно зрозумілим.

Обираючи подарунок дружині на весілля, обов’язково відштовхуються від індивідуальних обставин. У кожної жінки свої прагнення, чудасії. Не треба зачіпати почуття жінки, дружині з самого моменту весілля треба показати прагнення любити, радувати її.

Фото найкращих ідей для подарунку дружині