Декор труб: оригінальні ідеї, як задекорувати газову та трубу опалення на кухні в квартирі або приватному будинку (135 фото)

У всіх квартирах проходять труби комунікацій, спроектовані для опалення, води чи газу. Такі труби, без отримання відповідних дозволів, переміщати в інше місце не можна, але можна зробити декорацію для більш естетичного вигляду в приміщенні.

У наш час практикується чимало способів, щоб закрити або прикрасити труби, що проходять, не перериваючи процесів, що відбуваються в них. Щоб оформити декорацію для труб, знадобиться творча думка та незвичайні рішення. У статті буде розказано про варіанти декору та оформлення труб, усім буде корисно прочитати поради перед початком робіт у цьому напрямку.

Поради, як приховати трубу

На початку варто розглянути деякі корисні поради:

  • Стояки та підведення труб беруть пряму участь в обігріванні кімнат. Коли використовуються декоративні короби, тоді в кімнаті може знизитися температура;
  • Не радиться безповоротно закривати трубопроводи у квартирі чи будинку. Місця стикування на різьбленні можуть з часом почати підтікати. Щоб відновити їхню дієздатність – потрібен до них вільний доступ;
  • Використовувані як декор короби та кожухи повинні з легкістю зніматися. Найкращим рішенням буде застосувати ґрати з великими осередками.

Для прикраси опалювальних труб є одна вказівка ​​– потрібно підбирати оздоблювальний матеріал, стійкий до змін температур і щоб він при нагріванні не виділяв отруйних речовин.