Подарунки на день народження 11 років (135 фото): поради, що можна і не варто дарувати дитині на одинадцять років від батьків чи друзів

День народження є дуже бажаним святом, особливо для дітей. Вони сприймають цей як чарівний час, коли вся увага приділяється лише їм одним. Завдання батьків створити умови, щоб дитина була максимально щасливою у свій день народження і запам’ятала її надовго.

Найчастіше батькам важко вирішити, що саме подарувати дитині. Процес організації викликає менше питань, тому що він значно легший і є лише 30% від загального свята та настрою. Розглянемо кілька відмінних варіантів подарунків дитині 11 років, яким вона безперечно буде радий.

 • Тематичні подарунки на 11 років

  • Власний набір інструментів
  • Тематична література
 • Важливі подарунки
 • Сертифікати
 • На що звернути увагу при виборі подарунку
 • Фото подарунка на день народження дитини 11 років
 • Електронні гаджети

  Як би батьки не намагалися зменшити час, який дитина проводить за переглядів телевізора або в телефоні, зробити це не вийде через неминучий рух прогресу та науки.

  До того ж, за допомогою пристроїв значно простіше вчитися чогось нового, пізнавати світ, знайомитися з новими друзями. Крім того, існують десятки цікавих способів проведення часу в мережі, що особливо актуально в період пандемії.

  Планшет

  Це оптимальний варіант у тому випадку, якщо потреба в комп’ютері поки не дуже велика, але для навчання та розваги дитини необхідно щось компактне, і при цьому багатофункціональне.

  За допомогою планшета можна повноцінно займатися навчанням, входити до облікового запису електронного щоденника, переглядати електронну пошту, робити завдання та складати необхідні документи.


  Додатково придбавши до планшета невелику механічну клавіатуру та стілус, він фактично перетвориться на компактний комп’ютер із сенсорним екраном.

  Крім того, з нього дитина зможе читати книги, дивитися фільми та серіали, мультфільми, грати та спілкуватися з друзями з аудіо та відеозв’язку. Вартість планшетів не висока, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для дитини.

  Електронна книга

  Фактично це аналог планшета, однак із значно меншим функціоналом, але також із меншою вартістю.

  • Перевага цього пристрою полягає в безпечному тривалому читанні з його екрана, можна не боятися за збереження зору дитини.
  • Це буде чудовим подарунком у тому випадку, якщо іменинник любить читати.
  • Електронна книга дозволить йому носити з собою сотні різних книг всього в одному корпусі, читати їх, коли йому буде зручно.

  З електронної книги також можна виходити в інтернет і займатися навчанням, що безперечно є перевагою.

  Тематичні подарунки на 11 років

  Під цим терміном варто розуміти ті подарунки, які допоможуть дитині досягти чогось у тій галузі, якою вона цікавиться. Як правило це будь-який спорт чи хобі. Тут все залежить від того, які саме захоплення у дитини це варто враховувати. Розглянемо кілька чудових варіантів у цій категорії.


  Власний набір інструментів

  Підійде для тих, хто любить майструвати все своїми руками та бачить своє майбутнє життя, пов’язане з технічними спеціальностями. На додаток до інструментів необхідно покласти літературу для ознайомлення, в ній повинна бути техніка безпеки, а також положення правильної експлуатації інструментів.

  Також рекомендується покласти невелику збірку саморобок, дотримуючись якої дитина зможе навчитися робити щось нове самостійно, дотримуючись детальних інструкцій зі збірки.

  Тематична література

  Якщо дитина захоплюється біологією, або якоюсь іншою наукою, чудовим подарунком буде збірка тематичної літератури у цій науці. Перевагу варто віддавати професійній літературі, написаній доступною для дитини мовою.

  Не варто дотримуватися шкільної програми, тому що дитині постійно хочеться досліджувати та виходити за рамки, тому потрібно покласти пару книг для поглибленого вивчення.

  Такий подарунок дозволить самостійно розвиватися у вибраній темі, це не тільки дозволить суттєво підвищити успішність у школі з певного предмета, а й дасть дитині ґрунт для подальшого вибору професії, що дуже важливо.

  Важливі подарунки

  Під цією категорією необхідно розуміти такі подарунки, якими дитина зможе користуватися протягом певного часу. 11 років є досить складним віком, особливо для хлопчиків.

  • Перехідний період може тривати до 15-16 років, у цей час у дитини може виникнути значна кількість питань, які вона буде соромитися поставити своїм батькам.
  • Діючи на попередження, необхідно створити збірку освітнього матеріалу широкого спектру.


  Однак не варто використовувати таку збірку матеріалу як основний подарунок, його потрібно застосовувати виключно у вигляді доповнення до приємного презенту, з яким дитина зможе розслабитися та цікаво провести час, наприклад до планшета.

  Сертифікати

  Ця категорія подарунків використовується досить рідко через її специфіку. Для того, щоб правильно підібрати сертифікат, потрібно точно знати, що саме любить дитина і чим вона цікавиться.

  Також потрібно спрогнозувати, яке місце він хотів би відвідати, куди він не може сходити у звичайний час через певні обставини.

  • Для творчих дітей це може бути цікава виставка в іншому місті, театр або майданчик режисерів-початківців, де вони представляють свої роботи.
  • При виборі сертифікати потрібно бути дуже уважним, ретельно вивчити всі умови, а також мати чітке уявлення про те, чи сподобається дитині такий подарунок, чи ні.

  На що звернути увагу під час вибору подарунка

  Обираючи подарунок батьки не повинні жодним чином натякати на те, що саме вони хочуть подарувати. Навпаки, вони повинні намагатися ввести дитину в легку оману, щоб вона не здогадувалася про те, що їй подарують.


  У тому випадку, якщо немає ідей, достатньо прислухатися до дитини. Звернути увагу, чим він зайнятий більшу частину часу, згадати про те, що він просив нещодавно і що йому цікаво.

  Вся ця інформація породить велику кількість ідей, з яких тільки залишиться вибрати відповідну в конкретному випадку.

  Фото подарунка на день народження дитини 11 років