Подарунок на 7 років: вибірка захоплюючих товарів, речей та іграшок для дівчаток або хлопчиків семи років для дня народження

Сім років – це такий вік, коли дитина напевно знає, що вона хоче отримати як подарунок. Тому перед придбанням презенту варто уважно прислухатися до малюка і дізнатися ненав’язливо, що він хоче.

У такому разі подарований предмет не лише змусить сяяти дитячі очі, а й зробить батьків в очах дитини трохи чарівниками.

Як дізнатися про бажання дитини

Перше, що потрібно знати батькам, які намагаються дістатися потаємної мрії про подарунок. Це те, що не можна запитувати малюка безпосередньо, а краще застосувати маленьку хитрість.
Наприклад, якщо на дворі пора Нового року, тоді варто написати разом із дитиною листа Дідові Морозу. Прикрасивши лист малюнком або блисками. Що дасть думати дитині, що чаклунство вже почалося.

  • Або ж написати листа коханому казковому герою, напередодні дня народження. Де також допомогти дитині описати її мрію та прикрасити милим візерунком. Також варто дотримуватися такого важливого правила – дарувати діткам 7 років іграшки, що відповідають їхньому віку. Інакше дитина просто не зрозуміє, що з ними робити.
  • Як правило, дівчатка та хлопчики цікавляться різними розвагами. Хлопчики люблять транспорт, дівчата ж у захваті від ляльок та дитячої косметики. Вік цих дітей говорить про те, що деякі вже можуть відвідувати школу, тому не зайвим буде піднести дитині канцелярію або нескладні для читання книги.

Також можна подарувати малюкові його улюблені іграшки, які він можливо колекціонує. Дитина буде дуже рада вашій винахідливості.А якщо взяти активну участь в іграх із цією колекцією, вони допоможуть ще більше зблизити дитину та батька.

Ще однією ідеєю для піднесення малюкові подарунка є запрошення на дім Діда Мороза та Снігуроньки. Ці казкові персонажі не лише вручать бажаний презент, а й поселять чаклунство в душі дитини на довгий період. Тут також не зайвими будуть солодощі, які всі дітки просто люблять.