Подарунок на 6 років (хлопчику та дівчинці): добірка цікавих товарів популярних у дітей для подарунку на день народження

У віці 6 років у дітей вже є свої мрії уподобання. Тому на день народження потрібно подарувати правильний подарунок, який зможе не тільки розважити дитину, а й навчити її чомусь новому.

Уся річ у тому, що у цьому віці у дітей пізнавальні здібності максимально активізуються. Різні навчальні ігри для дітей 6 років повно на ринку. Які ще є категорії подарунків?

Інша категорія – спортивні подарунки. І тут дитина отримає якийсь спортивний інвентар. Також можна подарувати обладнання, яке стане у нагоді для активних ігор. Тут потрібно спиратися на звички дитини та на її переваги.

 • Якщо у дитини все є
 • Фото найкращих подарунків для дітей на 6 років
 • Особливості вибору подарунка для дитини 6 років

  Не варто дарувати предмети, необхідні для того виду спорту, в якому не зацікавлена ​​дитина. Якщо вибір подарунка утруднений, то майже завжди можна купувати батут – це універсальна річ, за допомогою якої можна розважитися всією сім’єю.

  Що ще враховувати під час виборів? Обов’язково слід враховувати характер дитини. Багато подарунків не підійдуть активним дітям і навпаки. Більше того, домосідам навряд чи сподобаються подарунки, пов’язані з рухливими іграми на активному повітрі.

  Не обов’язково купувати дорогий подарунок. Дитина зрадіє навіть дешевому предмету, якщо сильно його забажає.

  Не варто купувати подарунки на виріст. Подарунки мають відповідати віку. Також слід дізнатися у продавця щодо наявності у товарів сертифікатів, що підтверджують високу якість.

  Який сюрприз можна вважати найкращим? Напевно, той, який людина очікує побачити. Тому для кращого вибору подарунка варто поцікавитись у сина чи доньки, що вони хочуть на день народження. Це може бути іграшка чи інша річ, яка сподобається. Які подарунки найкращі для цього віку?

  Найкращі універсальні подарунки для дітей 6 років

  Лего стане чудовим подарунком як для хлопчика, так і для дівчинки. У Лего грають як дорослі, і діти. Це одночасно і гра, що розважає, і навчальна.

  Завдяки Лего можна значно покращити дрібну моторику, що важливо у віці 6 років. Однак максимальну користь можна отримати від цієї гри, якщо дитина збирає конструктор з будь-ким. Тоді він зможе покращити свої комунікабельні якості.

  • Електрична зубна щітка дозволить зробити процес чищення зубів максимально простим. Це незамінна річ, якщо малюк не любить чистити зуби.
  • За допомогою дитячого мікроскопа дитині відкриється загадковий світ. Такий мікроскоп може стати початком для того, щоб дізнаватися про загадки мікросвіту в майбутньому вже як основну роботу.
  • Самокат – простий засіб пересування, який навчить дитину тримати рівновагу. Також за допомогою самокату можна потренуватися в їзді двоколісним транспортом, щоб потім пересісти на двоколесний велосипед. Самокат є легким транспортом, при його перевезенні не виникне труднощів через малі розміри та вагу.
  • Домашня тварина також може стати добрим подарунком для дітей. Доведено, що тварини добре впливають на емоційний розвиток дітей. Вони також корисні для того, щоб знижувати тривожність та розвивати прихильність.

  Коники також можуть стати гарним подарунком на день народження. Від ковзанів можна отримати багато користі: вони здатні чудово розвивати дитину. Катаючись на ковзанах, можна легко підтримувати тіло в тонусі, проте не можна забувати про техніку безпеки. Якщо у дитини є протипоказання до ковзанів, слід відмовитися від покупки.
  Подарунки хлопчику на 6 років

  • Радіокерований транспорт сподобається будь-якому хлопчику. Збирати їх може дуже довго, тому будь-яке поповнення викличе радість.
  • Інструменти для ремонту дозволять навчити дитину найпростішим чоловічим речам. Також за допомогою таких інструментів дитина зможе відчути себе дорослішою.
  • Багаторівневе паркування. Якщо у хлопчика багато радіокерованих машин, то подібне паркування дозволить зробити оригінальне місце для їх зберігання.
  • Герой мультфільму може стати значним подарунком для будь-якої дитини. Фігурку героя можна брати із собою куди завгодно, також із нею можна спати.
  • Квадрокоптер досить дорогий подарунок, але він точно приведе дитину в захват. Завдяки квадрокоптеру хлопчик може познайомитись із принципами літальної техніки.

  Подарунки дівчинці на 6 років

  • Набір для малювання, до якого входять ручки, олівці, фломастери, різні фарби, гуаш тощо. стане чудовим подарунком для дівчинки. Подібний набір чудово розкриє художні нахили у дитини.
  • Ляльки – обов’язковий атрибут будь-якої дівчинки у 6 років. Можна купити як всесвітньо відому Барбі, так і сучасніші ляльки. Як доповнення до них можна купити ляльковий будиночок. Так можна легко організувати всі ляльки.
  • Твістер, напевно, зацікавить будь-кого. Це хороша рухлива гра, суть якої полягає в тому, щоб поставити руки та ноги на певний гурток.
  • Ігровий кухонний набір дозволить дівчинці влаштовувати для своїх ляльок справжнє кулінарне шоу.
  • Можна також купити дитячі сережки, щоб до першого вересня виглядати чудово.

  Якщо у дитини все є

  Бує таке, що дитина вже має все необхідне і їй не потрібні нові подарунки.

  Як робити в такому випадку?

  1. Можна влаштувати шоу мильних бульбашок. Це чудова вистава, яка сподобається не лише дітям, а й дорослим.
  2. На день народження можна запросити аніматора, який дозволить зануритися дітям і дорослим у будь-який всесвіт.
  3. Можна також запросити на свято фокусника. Він здивує всіх своїми магічними здібностями.
  4. Цікавий урок фізики та хімії прищепить дітям любов до цих наук. Завдяки професійному аніматору можна отримати справжнє шоу.

  Правильно підібравши подарунок, можна викликати радість у дитини. Не обов’язково дарувати дорогі подарунки: у віці 6 років дитині важлива не ціна предмета, а сам факт того, що подарували йому річ.

  Тож навіть дрібничка, в яку вклали душу, може стати чудовим подарунком для дітей.


  Фото найкращих подарунків для дітей на 6 років