Подарунок керівнику (фото): класні ідеї для подарунку чоловікові та жінці від усього колективу на ювілей чи інше свято

Вибір подарунка для керівника – справа не легка, бажано поставитися до її вибору з усією відповідальністю. Необхідно буде дотриматися двох умов: порадувати керівника та не порушити особисті межі, тобто подарунок має бути до місця та повністю задовольняти бажання начальника.

Діловий етикет

При виборі подарунка для керівника потрібно покладатися на дві складові етикету ділових подарунків: скромність і строгість. Також, вибираючи презент, слід наголошувати на статус начальника.

Обов’язково подарунок має цей статус наголошувати, але в той же час повністю виправдовувати смак керівника. Так, це непросте завдання, але постаратися його вирішити було б дуже непоганим рішенням.

Якщо вже випала така доля, слід підійти до вибору презенту з розумом. Суть його полягає в емоціях, керівник повинен розцінити подарунок за ознакою уваги, поваги та кохання, співробітників.

Не варто дарувати подарунок одноосібно. В іншому випадку начальником такий жест буде сприйнятий як хабар, та й колеги не зрозуміють, чому вони залишилися раптом осторонь. Тому вибір подарунка, як і його дарування, мають бути організовані разом із усім колективом.