Подарунок сімї: який краще вибрати? Приклади хороших подарунків для сімейної пари з дітьми чи без них на Новий рік

Що може бути чудовіше сімейних свят? Тепла атмосфера, веселощі, тепло та затишок. Але майже завжди ти губишся в здогадах – а що ж дарувати винуватцям урочистості, якщо це не одна людина, а ціла сім’я! І догодити при цьому потрібно кожному!

Навіть на новий рік краще вручити великий загальний подарунок, ніж роздарувати кожному члену сім’ї маленькі дрібнички. Звичайно, при виборі презенту варто враховувати привід, з якого всі зібралися. Очевидно, що подарунок на хрестини дитини значно відрізнятиметься від подарунка на весільну річницю. У нашій статті ви знайдете безліч варіантів для різних розмірів гаманця.

 • Подарунки за бюджетною ціною

  • Годинник
  • Альбом
 • Фото найкращих подарунків для сім’ї
 • Подарунок молодят

  Вибрати презент для молодят зовсім не складе труднощів навіть не для найближчих їм людей, адже пара тільки починає спільне життя, і у них виникає дуже багато потреб у предметах домашнього побуту.

  Можна вибрати будь-який з цих варіантів:

  • Кухонне начиння – незамінна річ для тих, хто тільки починає спільне життя.Тому найчастіше на весіллях подарують набори посуду, сервіси, комплекти тарілок, сковорідки та інший вид посуду;
  • Побутова техніка – дуже чудово, якщо комусь із гостей доведеться по кишені такий подарунок, адже він дуже практичний та необхідний. Молодим потрібні і мікрохвильова піч, і блендер, і кавоварка, і тостер. Можна взяти щось із найнеобхіднішого;
  • Можна подарувати новоспеченій сімейній парі путівку на відпочинок для двох на 7-10 днів, адже можливість та засоби для такого заходу у них, можливо, знайдуться не відразу;
  • Предмети меблів – якщо є можливість, чому б не подарувати софі, маленький столик, пуф або міні-барну стійку.

  Багато молодих пар буде приємно отримати в подарунок майстер-клас з клубних або інших цікавих для них танців, путівку в гірськолижний тур або поїздку в романтичне місце.

  Для сімейних пар, які одружені кілька років, можна вибрати чудовий подарунок для дачі – лопату, граблі, різні види розсади, паркани для квіткових грядок, декор для городу тощо.

  Якщо «ювіляри» ваші близькі родичі або друзі, можна просто подарувати гроші, особливо якщо вони перебувають у важкому становищі. Вони самі знайдуть їм застосування навіть якщо сума буде невелика.

  У будь-якому випадку ви полегшите їм завдання у будь-яких їх звершеннях.Можна також зібрати значну суму, скинувшись грошима з рештою родичів або друзів.