Книга у подарунок: рейтинг 2024 року з 20 книг для чоловіків, жінок та дітей. Майстер-клас, як оформити книгу як подарунок

Книга є найпопулярнішим подарунком. Зараз сучасні видання мають можливість створювати оригінальну, барвисту, дизайнерську продукцію, яка припаде до душі не лише книголюбу, а й тим, хто не звик багато часу проводити з книжкою в руках. Тому такі книги прийнято дарувати як пам’ятний подарунок.

Як вибрати книгу на подарунок

Перед покупкою подарунка необхідно з’ясувати, якій літературі людина віддає перевагу. При виборі потрібної книги важливо враховувати переваги одержувача подарунка. Книгарні зазвичай вражають вибором друкованих видань.

Не потрібно губитися і зневірятися, якщо вибрати подарунок виявилося важко. Тоді треба подумати про різноманітні збірки або колекційні книги. Вони мають досить презентабельний вигляд: великі барвисті картинки, приємні гладкі сторінки та зручне розташування тексту.Важливо визначитися з тематикою, це може бути:

 • Фантастика.
 • Любовні романи.
 • Драми.
 • Мода та стиль.
 • Книги про духовне зростання.
 • Книги про бізнес.
 • Книги про подорожі.

У літературі існує безліч напрямів та жанрів. Завдяки різноманітності вибору неможливо залишити книголюба без подарунка!

Після того, як певна тематика книги обрана, слід звернути свою увагу на деякі нюанси:

 1. Палітурка. Солідна книга завжди має жорстку обкладинку та масивні габарити. Такі видання часто дарують для колекції в домашню бібліотеку, вони займають чільне місце на полиці і є декором інтер’єру. Книги, які можна брати кудись із собою, може брати з собою, мають м’яку обкладинку, вони легкі, їх зручно тримати в руці. Такий момент також є важливим при виборі книги.
 2. Інструкція. Вона зазвичай розташована або на початку книги або наприкінці друкованого видання. Перш ніж купити книгу, обов’язково потрібно ознайомитися з нею. Анотація – це короткий виклад змісту книги, саме вона наштовхує на думки про правильний вибір книги, про її необхідність придбання як презент.
 3. Знайомство з автором. Вибирати книгу потрібно тільки від визнаних авторів, це дасть гарантію того, що книга буде грамотно викладена, мати цікавий та інформативний зміст і користуватися популярністю у книголюбів. Необхідно звернути увагу і на те, як читається книга, тому що кожен автор одну й ту саму думку доносить по-різному, тому текст повинен сприйматися легко. Якщо орієнтуватися на таке видання, покупка подарунка буде однозначно успішною.
 4. Шрифт.Якщо книга купується в подарунок дитині, необхідно враховувати розмір шрифту. Він повинен бути досить великим, щоб у дитини не було потреби зайвий раз напружувати свій зір.

Не варто поспішати з вибором друкованого видання. Потрібно спокійно, вдумливо перегорнути сторінки, коротко ознайомившись із смисловим посилом книги. Головне, відзначити для себе той факт, що видання задовольняє смаки та інтереси людини, що обдаровується.

Якщо подарунок вибирається для молодої жінки, яка весь свій вільний час присвячує сім’ї та дому, цікавиться кулінарією, вихованням дітей, веденням домашнього господарства, то існує широкий вибір книг саме з такою тематикою.